[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

22 жовт. 2013

Семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів-організаторів

22 жовтня на базі Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. відбувся постійно діючий семінар-практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів–організаторів з проблеми «Використання проектної технології у виховній діяльності школи як засіб розвитку творчих здібностей учнів».
21 жовт. 2013

Семінар-практикум районного методичного об’єднання вчителів світової літератури

21 жовтня на базі Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. проведено семінар-практикум районного методичного об’єднання вчителів світової літератури з проблеми «Поєднання традиційних методів навчання з інноваційними технологіями на уроках світової літератури».
18 жовт. 2013

Засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології

З креативними, ініціативними та небайдужими вчителями хімії, біології району, з метою активізації науково-дослідницької роботи щодо вивчення та використання краєзнавчого матеріалу організовано нову форму методичної роботи – творчу лабораторію вчителів хімії та біології з проблеми «Організація науково-дослідницької роботи з учителями хімії та біології. Вивчення стану біогеоценозів Маловисківського району та використання одержаних матеріалів на уроках, у позакласній та дослідницькій роботі з учнями».
18 жовт. 2013

Фізичне виховання дошкільників - першочергове завдання дошкільного закладу

Фізичне виховання малят є одним із першочергових завдань дошкільних закладів, адже розвиток дитини знаходиться в особливо великій залежності від рухового режиму. Саме це питання розглядали 18 жовтня 2013 року в Смолінському ДНЗ "Теремок" вихователі груп раннього віку дошкільних закладів району.
17 жовт. 2013

Семінар-практикум учителів інформатики

17 жовтня 2013 року в Хмелівській ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів інформатики району з проблеми «Формування предметних компетенцій у процесі викладання інформатики».
16 жовт. 2013

Семінар-практикум учителів іноземної (англійської) мови у Маловисківській гімназії

16 жовтня 2013 року в Маловисківській гімназії відбувся семінар-практикум учителів іноземної (англійської) мови з проблеми "Розвиток комунікативних умінь та навичок учнів". В рамках роботи методичного заходу були проведені відкриті уроки в 9 та 10 класах (учителі іноземної мови Буран Лілія Миколаївна та Нещадова Лариса Іванівна), презентовано кафедру іноземної мови (учитель Нещадова Лариса Іванівна) та розглянуто питання про формування комунікативних умінь та навичок учнів на уроках іноземної мови як однієї із складової підготовки до ДПА та ЗНО (учитель Скорик Людмила Анатоліївна). Присутні відзначили високий рівень підготовки учнів та фахову майстерність учителів гімназії.
15 жовт. 2013

Семінар директорів шкіл

15 жовтня на базі Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. відбувся постійно діючий семінар практикум директорів шкіл з проблеми «Управління розвитком творчості учасників навчально-виховного процесу».
14 жовт. 2013

14 жовтня - день Покрови Пречистої Богородиці та День українського козацтва

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.
11 жовт. 2013

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

11 жовтня у залі засідань районного методичного кабінету проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій розглянуто питання щодо організації методичної роботи у 2013-2014 навчальному році. Заступники директорів презентували структуру методичної роботи загальноосвітніх закладів, ділились досвідом роботи щодо формування та реалізації різних форм методичної роботи. Найбільш оптимальними, представлені дієвими формати роботи були презентації Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. (заступник директора Шусь І.С.), Паліївської ЗШ І-ІІІ ст. (заступник директора Лєскова Т.М.), Маловисківської гімназії (заступник директора Крячко Н.В.), Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. (Осадча Т.А.), Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст. (заступник директора Соломина І.А.), Злинської ЗШ № 2 І-ІІІ ст. (заступник директора Кузнецова Л.І.).
11 жовт. 2013

75 дерев на честь 75 річчя Кіровоградської області

11 жовтня 2013 року в міському парку м. Мала Виска голова районної ради Світлана Сосновська, заступник голови районної ради Леонід Жовтило, міський голова Юрій Гульдас, члени районної організації ветеранів України та учні міських загальноосвітніх шкіл № 3 та № 4 взяли участь в акції «75 дерев на честь 75 річчя Кіровоградської області», яка мала на меті, крім благоустрою території парку міста, обєднання громади міста та формування у підростаючого покоління належного ставлення до природи та розбудови рідного краю. В ході даної акції було висаджено 75 саджанців дерев. Загальна кількість учасників склала близько 120 осіб.