[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

11 лист. 2013

Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

На виконання наказу директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03.09. 2013 року № 472 «Про підготовку ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році» та наказу відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації №346 від 02.10.2013р. з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 9 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.
8 лист. 2013

Семінар - практикум керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників

Семінар - практикум керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників «Від творчості класного керівника до творчої особистості учня» 8 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.
7 лист. 2013

Регіональний урок “Єдина родина в центрі України”

07 листопада 2013 року о 9.00 год. у всіх школах Маловисківського району був проведений регіональний урок “Єдина родина в центрі України”.
6 лист. 2013

Засідання «Школи молодого вчителя математики, фізики, інформатики» на базі Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст

Сучасний учитель — це людина з високим ступенем соціальної активності й громадянської відповідальності за якість і результативність власної роботи. Їй притаманні професіоналізм, висока науково-теоретична і методична, психолого-педагогічна, теоретична і практична підготовка.
6 лист. 2013

«Єдина родина в центрі України»

Саме під таким гаслом 6 листопада 2013 року в Плетеноташлицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вчителями та учнями проведено загальношкільний урок толерантності. В заході взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Шпак, представники громадських організацій, члени батьківського комітету школи.
5 лист. 2013

Театралізоване дійство в "Чебурашці"

Казка займає велике місце в житті дитини. Завдяки казці вона вчиться розуміти світ, відрізняти погане від доброго, вчиться бути справедливою, чесною, товариською. Всі малюки обожнюють слухати казки. А якщо казку вдається ще й побачити - це щось неймовірне! Навіть ставши дорослим, ти з особливим почуттям згадуєш казковий світ театралізації, яку колись довелось побачити чи то в ляльковому театрі, чи то в театралізованих виставах. Адже казка, яку дарує театр, це не просто розвага. Під час вистави кожна дитина дуже близько до серця бере ситуації, що створені за допомогою ляльок чи казкових героїв, і сприймає їх за справжніх живих осіб.
3 лист. 2013

Відбулася районна олімпіада з математики

3 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулася районна олімпіада з математики, у якій взяли участь 80 учнів з 14 навчальних закладів району.
2 лист. 2013

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології

02 листопада 2013 року пройшов ІІ етап (районний) Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 55 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.
1 лист. 2013

Олімпіада з педагогіки та психології

Олімпіада – це серйозна школа творчих змагань, що надає учням можливості перевірити свої знання та вміння, виявити оригінальність мислення, показати здібності до наукового пізнання.
31 жовт. 2013

Заняття школи Майстер-клас

31 жовтня 2013 року на базі Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося чергове заняття школи Майстер-клас Заслуженого вчителя України В.Руденко, метою якої є сприяння формуванню у слухачів ІКТ-компетентності (від базової до предметно-орієнтованої), удосконалення методичної ефективності використання мультимедійної та комп’ютерної техніки, розширення бази методичних прийомів використання ІКТ та сучасних засобів навчання на всіх структурних етапах уроку.