Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

11 жовт. 2013
11 жовтня у залі засідань районного методичного кабінету проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій розглянуто питання щодо організації методичної роботи у 2013-2014 навчальному році. Заступники директорів презентували структуру методичної роботи загальноосвітніх закладів, ділились досвідом роботи щодо формування та реалізації різних форм методичної роботи. Найбільш оптимальними, представлені дієвими формати роботи були презентації Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. (заступник директора Шусь І.С.), Паліївської ЗШ І-ІІІ ст. (заступник директора Лєскова Т.М.), Маловисківської гімназії (заступник директора Крячко Н.В.), Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. (Осадча Т.А.), Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст. (заступник директора Соломина І.А.), Злинської ЗШ № 2 І-ІІІ ст. (заступник директора Кузнецова Л.І.).

На нараді розглянуто ряд важливих питань. Одним із актуальних питань є організація проведення районного етапу конкурсу «Учитель року – 2014», що передбачається у жовтні-листопаді цього року, участі педагогічних працівників у конкурсі «Вчитель-новатор», участі у обласному методичному огляді-конкурсі «Проектування ІТ – контент сучасного уроку», участі у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2014». Також розглядались питання щодо організації та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів з навчальних предметів, конкурсу учнівської молоді з користування персональним комп’ютером «Від чайника до профі». Важливим питанням, яке розглядалось на нараді було проведення моніторингових досліджень серед учнів 5, 10 класів та моніторинг позашкільної та позакласної роботи у закладах освіти району. зверталась увага заступників директорів і на питання щодо посилення контролю за використанням у навчальних закладах друкованої продукції.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А. акцентував увагу присутніх на питанні атестації педагогічних працівників, організації роботи інформаційної системи «Курс. Школа», підготовки учнів до участі в олімпіадах та ряду інших важливих питаннях.