75 дерев на честь 75 річчя Кіровоградської області

11 жовт. 2013
11 жовтня 2013 року в міському парку м. Мала Виска голова районної ради Світлана Сосновська, заступник голови районної ради Леонід Жовтило, міський голова Юрій Гульдас, члени районної організації ветеранів України та учні міських загальноосвітніх шкіл № 3 та № 4 взяли участь в акції «75 дерев на честь 75 річчя Кіровоградської області», яка мала на меті, крім благоустрою території парку міста, обєднання громади міста та формування у підростаючого покоління належного ставлення до природи та розбудови рідного краю. В ході даної акції було висаджено 75 саджанців дерев. Загальна кількість учасників склала близько 120 осіб.

11 жовтня 2013 року в міському парку м. Мала Виска голова районної ради Світлана Сосновська, заступник голови районної ради Леонід Жовтило, міський голова Юрій Гульдас,  члени районної організації ветеранів України та  учні міських загальноосвітніх шкіл № 3 та № 4 взяли участь в акції «75 дерев на честь 75 річчя Кіровоградської області», яка мала на меті, крім благоустрою території парку міста, обєднання громади міста та формування у підростаючого покоління належного ставлення до природи та розбудови рідного краю. В ході даної акції було висаджено 75 саджанців дерев. Загальна кількість учасників склала близько 120 осіб.