[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

25 вер. 2013

Семінар-практикум вчителів початкових класів

25 вересня 2013 року Оникіївська ЗШ І-ІІІ ступенів зустрічала вчителів початкових класів району. Зустріч проходила в рамках семінару-практикуму «Формування природознавчої компетентності учнів шляхом засвоєння інтегрованих знань».
24 вер. 2013

Робочий візит голови районної державної адміністрації Палія В.І.в Маловисківський дошкільний навчальний заклад № 3 «Ромашка»

24 вересня 2013 року в Маловисківському дошкільному навчальному закладі № 3 «Ромашка» з робочим візитом побували голова районної державної адміністрації Палій В.І.та голова районної ради Сосновська С.М. Керівну делегацію супроводжували міський голова Гульдас Ю.Л., начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації Руденко О.А. та методист районного методичного кабінету Шведенко Л.О.
23 вер. 2013

Педагоги – туристи треті в області

Туризм - це одна із форм активного відпочинку. А от спортивний туризм, це не лише відпочинок а й достатнє фізичне навантаження, знання топографії та уміння орієнтуватися на місцевості, і звичайно ж командний дух та воля до перемоги. Саме такі якості продемонстрували педагоги Маловисківського району на обласному туристсько-спортивному зльоті, який пройшов з 19по 21.09.2013року на базі оздоровчого комплексу «Лісова пісня».
19 вер. 2013

Позашкільне дозвілля дітей – невід’ємна ланка виховання підростаючого покоління

19 вересня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Людмила Бровченко взяла участь в проведенні Дня відкритих дверей у районній станції юних техніків.
19 вер. 2013

Вироби декоративно - ужиткового мистецтва зацікавили кіровоградців

В Ковалівському парку м. Кіровоград, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників позашкільних установ, які відвідали і позашкільники нашого району – педагоги і учні з Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості та Маловисківської станції юних техніків.
18 вер. 2013

Робоча нарада завідуючих ДНЗ

18 вересня 2013 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА відбулась нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами району.В ході наради було обговорено план роботи на 2013-2014 навчальний рік, затверджено графік методичних форм роботи, адже в цьому році працюватимуть 12 методичних формувань працівників дошкільної освіти: це районні методичні об'єднання завідуючих ДНЗ, вихователів різних вікових груп, музичних керівників, медичних сестер, а також творча лабораторія, творча група, школа кадрового резерву, школа педагогічної майстерності з фізичного виховання, майстер-клас методиста Павленко К.І.
13 вер. 2013

День фізичної культури і спорту

В міських змаганнях на стадіоні «Колос» взяли участь всі заклади міста – школа №3 та №4, гімназія та школа-інтернат – близько 200 учнів. Змагались юні спортсмени з бігу на 30, 60, 100м та естафетах 4×100м і змішаній 8×50м. Разом з легкоатлетами змагались збірні команди шкіл з волейболу і баскетболу. Та самим захоплюючим видом змагань були змагання – конкурс на кращого богатиря м. Мала Виска із силового триборства (підтягування на перекладині, віджимання на кільцях паралельних брусів та вихід силою в упор на високій перекладині).
12 вер. 2013

День позашкільника

Близько 400 дітей взяли участь у святкуванні початку навчального року. Керівники гуртків разом з вихованцями презентували роботу своїх гуртків.
9 вер. 2013

Популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом

09.09.2013 року голова районної державної адміністрації Палій В.І. та голова районної ради Сосновська С.М. провели апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, відділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України, та міським, селищним та сільськими головами з використанням online-спілкування. Розглянуте питання „Про популяризацію у районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України „Діти-майбутнє України та модернізацію і оновлення дитячих спортивних майданчиків".
7 вер. 2013

Маловисківському району 90 років!

7 вересня 2013 року в Малій Висці відбулися урочистості та святковий ярмарок з нагоди відзначення 90-річчя з часу утворення Маловисківського району. З 8 години ранку на Маловисківському стадіоні «Колос» проходив ярмарок сільськогосподарської продукції, яку представили як фермери так і приватні підприємці, а також майстри декоративно-ужиткового мистецтва, якими багатий наш край.