[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

29 лист. 2013

ІІІ (очний) тур районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» в номінації «Трудове навчання».

Цього року подано організаційному комітету заяви від двох учителів трудового навчання. Вчителя Маловисківської гімназії Голуба Едуарда Анатолійовича та вчителя Смолінського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія – позашкільний навчальний заклад» Вершкової Ольги Володимирівни.
28 лист. 2013

Семінар – практикум вчителів математики

Курс математики основної школи логічно продовжує реалізацію завдань математичної освіти учнів, розпочату в початкових класах, розширюючи і доповнюючи ці завдання відповідно до вікових і пізнавальних можливостей школярів. В основу побудови змісту й організації процесу навчання математики покладено компетентнісний підхід, відповідно до якого кінцевим результатом навчання предмета є сформовані певні компетентності як здатності учня успішно діяти в навчальних і життєвих ситуаціях і нести відповідальність за свої дії.
28 лист. 2013

Районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

З жовтня 2013 року стартував районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» в номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання», «Директор школи».
27 лист. 2013

27 листопада в Маловисківській ЗШ № 3 І-ІІІ ст. було проведено ІІІ (очний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Початкові класи». В цьому турі приймали участь: Майдебура С.В. - Маловисківська ЗШ № 3 І-ІІІ ст., Чистоклєтова Л.І. – Лозуватська ЗШ І-ІІ ст., Курбатова Г.В. - Смолінське НВО, Черняк Г.Г. – Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст.
26 лист. 2013

ІІІ (очний) тур районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» в номінації «Директор школи».

Номінація «Директор школи» започаткована вперше. Метою запровадження даної номінації є сприяння підвищенню ефективності діяльності керівників загальноосвітніх навчальних закладів, виявлення найбільш успішних, вивчення і розповсюдження досвіду ефективного управління, формування банку даних кращих керівників, публічне визнання особистого внеску керівника в розвиток системи освіти України, формування позитивного іміджу, заохочення кращих керівників.
26 лист. 2013

III районна краєзнавча конференція учнівської молоді

У Маловисківському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася III районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Люди нашого краю», яку підготували та провели вихованці науково-дослідницького учнівського об’єднання «Історичне та географічне краєзнавство» керівник -Шарко Оксана Анатоліївна.
24 лист. 2013

Вітаємо переможців районної олімпіади з інформаційних технологій!

24 листопада 2013 року відбулася районна олімпіада з інформаційних технологій на базі Маловисківської гімназії та Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів. У олімпіаді взяли участь 27 учнів 9, 10 та 11 класів з 9 шкіл Маловисківського району.
23 лист. 2013

Живе наша мова — і наш голос звучить у вселенському хорі народів

23 листопада 2013 року в Маловисківській ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у конкурсі взяли 123 учні з 16 ЗНЗ: Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст, Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст, Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст, Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст, Паліївської ЗШ І-ІІІ ст, Кіровської ЗШ І-ІІІ ст, Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст, Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст, Смолінського НВО, Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст, Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівського НВК та Маловисківської гімназії.
22 лист. 2013

Запаліть свічку пам’яті

22 листопада 2013 року в школах району пройшов єдиний урок історичної пам’яті «80-ті роковини Голодомору – уроки минулого для майбутнього».
22 лист. 2013

Семінар – практикум вчителів фізики району

Семінар – практикум вчителів фізики району відбувся 21 листопада 2013 року на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів з проблеми «Профільна та до профільна підготовка учнів загальноосвітніх навчальних закладів».