[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

11 груд. 2013

Сесія парламенту дітей Маловисківського району

11 грудня 2013 року у Маловисківському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася сесія парламенту дітей Маловисківського району
5 груд. 2013

Обласний конкурс «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ»

5.12.2013 року у м. Кіровограді відбувся обласний конкурс «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ» з метою визначення рівня обізнаності і сприяння поглибленню знань з питань міжнародної безпеки та співробітництва України з ЄС.
2 груд. 2013

«Учитель року – 2014»

Проведення районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» відбувалось протягом жовтня-листопада. Умови цьогорічного конкурсу відзначались новизною та офіційністю. Конкурс проходив у два етапи заочний та очний. На першому (відбірковому) турі учасники розміщували на особистому інтернет-сайті, блозі і т. п. навчальні, методичні та інші авторські розробки, які відображали інноваційний досвід роботи і демонстрували якість подання навчальної інформації в мережі Інтернет. Презентували учасники і друковані матеріали серед яких і портфоліо – це комплект матеріалів, які демонструють вміння вчителя вирішувати завдання своєї професійної діяльності, обирати стратегію та тактику професійної поведінки і призначений для оцінки рівня професіоналізму вчителя.
1 груд. 2013

Олімпіада з правознавства

1 грудня 2013 року в приміщенні Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. проходила олімпіада з правознавства. В зазначеній олімпіаді взяли участь 21 учень загальноосвітніх навчальних закладів району. Забезпечили участь своїх вихованців Маловисківська гімназія, Маловисківська ЗШ №3 та №4 І-ІІІ ст., Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст., Злинська ЗШ №2 І-ІІІ ст., Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст., Якимівська ЗШ І-ІІІ ст., Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівський НВК.
30 лист. 2013

Вітаємо переможців районної олімпіади з фізики

30 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулася районна олімпіада з фізики. У олімпіаді взяло участь 38 учнів з 12 загальноосвітніх шкіл району
30 лист. 2013

Засідання колегії ОДА, присвячене розвитку позашкільної освіти та підтримці обдарованої молоді в області

Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Ніколаєнка відбулося засідання колегії ОДА, присвячене розвитку позашкільної освіти та підтримці обдарованої молоді в області.
30 лист. 2013

Семінар вихователів різновікових груп малокомплектних дошкільних закладів району

Формування у дітей дошкільного віку основ безпеки життєдіяльності – одне з головних завдань працівників дошкільних закладів. Адже знання дітьми правил поводження з небезпечними для життєдіяльності речами – запорука дитинства, не затьмареного бідами та нещастями. Як застерегти себе й оточуючих від нещасних випадків та до кого звертатися за допомогою в разі, якщо нещастя все ж таки трапилось, повинні знати діти, починаючи з самого молодшого віку. Як подати малюкам такі знання продемонстрували в Хмелівському дошкільному навчальному закладі «Струмочок». Саме там зібрались вихователі різновікових груп малокомплектних дошкільних закладів району на семінар, присвячений питанням виховання основ безпеки життєдіяльності у молодших дошкільників.
29 лист. 2013

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

29 листопада 2013 року на базі Маловисківської гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека». Участь у конкурсі взяли 10 шкільних бібліотекарів: Іщенко Зонатта Миколаївна (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст.), Новікова Інна Миколаївна (Злинська ЗШ №1 І-ІІІ ст), Науменко Галина Григорівна (Злинська ЗШ №2 І-ІІІ ст), Козельська Лариса Миколаївна (Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ст.), Услиста Наталія Семенівна (Маловисківська ЗШ №4 І-ІІІ ст.), Луньова Наталія Вікторівна (Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст.), Ценцура Тетяна Іванівна (Паліївська ЗШ І-ІІІ ст.), Літвінова Ірина Борисівна (Смолінська ЗШ №1 І-ІІІ ст.), Калашник Тетяна Степанівна (Смолінське НВО), Михайлюк Алла Анатоліївна (Якимівська ЗШ І-ІІІ ст.).
29 лист. 2013

29 листопада 2013 року відбувся ІІІ (очний) тур районного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Географія». В конкурсі взяли участь вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. Шапошнікова Зінаїда Іванівна та вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. Голуб Оксана Вікторівна.
29 лист. 2013

Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва

28 листопада 2013 року у Маловисківській гімназії відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему: «Вплив мистецтва на розвиток творчих здібностей учнів». Учасники семінару відвідали відкритий урок у 7-ому класі «Монументальний живопис. Ескіз вітража за власним задумом», позакласний захід «Український рушник – символ праці і краси. Обряд сватання.» А також стали активними учасниками тренінгу «Особистісне зростання»