Семінар-практикум учителів інформатики

17 жовт. 2013
17 жовтня 2013 року в Хмелівській ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів інформатики району з проблеми «Формування предметних компетенцій у процесі викладання інформатики».

Гостей зустрічала заступник директора школи Ганзенко Р.О., яка провела екскурсію закладом. Вчителі мали змогу побачити оформлення класних кімнат та коридорів школи, народознавчий куточок створений вчителями, батьками та учнями, коротко ознайомила з історією шкільного закладу.

В рамках роботи методичного заходу був проведений урок в 5 класі «Підготовка комп’ютера до роботи. Коректне завершення роботи з комп’ютером» (вчитель інформатики Ткаченко О.О.), розглянуто питання про формування предметних компетенцій у процесі викладання інформатики у 2 та 5 класі, підготовка педагогів до реалізації змістової лінії Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти освітньої галузі «Технології».

З метою підвищення інтересу учнів до інформатики, розширення кругозору в області інформатики; спонукання до систематичного вивчення предмета; удосконалення творчих здібностей, уміння приймати рішення у нестандартних ситуаціях; розкриття естетичної сторони інформатики і процесі пошуку істини, виховання любові до науки інформатики був проведений позакласний захід «З любов’ю до інформатики» в якому взяли участь учні школи та присутні вчителі інформатики району.

Під час роботи семінару особливу увагу методист С.Подручна звернула увагу присутніх на проведення в 2013 році Міжнародного учнівського конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» в навчальних закладах Маловисківського району, організацію проведення Міжнародного тижня Конкурсу «Бобер» та підготовку учнів до районних та обласних олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.

Під час підведення підсумків семінару методист С.Подручна відзначила добрий рівень підготовки учнів та фахову майстерність учителя інформатики школи Ткаченко О.О.