[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

20 лист. 2013

Школа педагога початківця

Однією з форм методичної роботи з вчителями історії Маловисківського району є школа педагога початківця з проблеми «Організація системи методичної роботи, спрямованої на підготовку молодого вчителя до педагогічної діяльності». ШПП створена в 2009 році з метою надання допомоги вчителям історії щодо методики викладання, ведення шкільної документації та сприяння професійному становленню молодого педагога.
19 лист. 2013

« Крок вперед» на шляху до творчої реалізації підростаючого покоління в позашкільний час. Смолінський досвід

Глава держави наголошує на необхідності залучення більшої кількості дітей до гурткової роботи з метою задоволення їх освітньо-культурних потреб, розвитку їх духовності та творчої самореалізації. Саме з такими словами до всіх присутніх звернулася керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова, яка 19 листопада 2013 року разом з головним спеціалістом відділу освіту райдержадміністрації Аллою Шпак відвідала відкрите заняття дитячого танцювального колективу „Крок вперед” Смолінського навчально-виховного обєднання „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія-позашкільний навчальний заклад” під назвою „Країна дитячих талантів”.
19 лист. 2013

Районний семінар-практикум вчителів 2-4 класів

Формування освітніх компетентностей на уроках в початкових класах шляхом впровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій. Саме такою була тема районного семінару-практикуму вчителів 2-4 класів, який пройшов 19 листопада 2013 року на базі Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. За мету було взято виховання людини нового покоління з використанням компетентнісно-орієнтованих педагогічних технологій.
18 лист. 2013

Особлива увага Президента України – збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів

18 листопада 2013 року голова районної державної адміністрації Валерій Палій та голова районної ради Світлана Сосновська провели апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств, працівників апарату райдержадміністрації, директорами загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів району, міським, селищним та сільськими головами, директорами Смолінської та Великовисківської шкіл естетичного виховання в он-лайн режимі на якій було розглянуто питання розвитку позашкільної освіти в районі через призму соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича
18 лист. 2013

Виїзне засідання слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів світової літератури

18 листопада на базі Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. проведено виїзне засідання слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів світової літератури КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».
16 лист. 2013

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

16 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури для учнів 7-11 класів. Участь в районному етапі взяли учні 17 навчальних закладів району, а саме Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст., Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст., Маловисківської гімназії, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст., Марянівської ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівського НВК, Паліївської ЗШ І-ІІІ ст., Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст., Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Смолінського НВО, та Лозуватської ЗШ І-ІІ ст.
15 лист. 2013

Звітний концерт

У рамках V огляду - конкурсу позашкільних закладів області презентував свою навчально – виховну діяльність позашкільний заклад - Маловисківський районний будинок дитячої та юнацької творчості.
14 лист. 2013

Засідання творчої лабораторії з пошуково-дослідницької діяльності

В Хмелівському дошкільному навчальному закладі «Струмочок» 14 листопада 2013 року відбулося засідання творчої лабораторії з пошуково-дослідницької діяльності за темою «Формування у дітей позитивного ставлення до природи і діяльності людини в ній».
13 лист. 2013

Засідання творчої лабораторії учителів іноземної (англійської) мови

13 листопада 2013 року в Якимівській ЗШ І-ІІІ ст. відбулося засідання творчої лабораторії учителів іноземної (англійської) мови. Метою роботи є удосконалення методики викладання іноземної мови у початковій школі, вибір оптимальних методів і форм роботи. Філологи окреслили пріоритетні завдання, а саме підвищення ефективності традиційних форм робот на уроці, створення цікавих моделей уроків, а отже таким чином і поширення кращого педагогічного досвіду.
11 лист. 2013

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії

10 листопада 2013 року пройшов ІІ етап (районний) Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 53 учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.