[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

3 вер. 2013

Профілактичний захід «Урок»

З вересня 2013 року з метою виявлення дітей шкільного віку, які не приступили до навчання на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, РЦ СССДМ, виконкомами міської, селищної та сільських рад проведено профілактичний захід „Урок”.
1 вер. 2013

З Днем знаь!

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху
30 серп. 2013

Районна конференція педагогічних працівників

30 серпня 2013 року у Маловисківському районному будинку культури проведено районну конференцію педагогічних працівників «Про підсумки розвитку освітньої галузі у 2012-2013 році, перспективи нового навчального року та впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної освіти».
28 серп. 2013

Методична студія вчителів фізики, математики та інформатики

28 серпня 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулася методична студія вчителів фізики, математики та інформатики «Математика. Фізика. Інформатика. Актуальні проблеми в організації навчально – виховного процесу в 2013-2014 н.р.».

Обласна конференція педагогічних працівників

28 серпня 2013 року у в Кіровоградському музично-драматичному театрі ім. Кропивницького за участі заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників області "Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та впровадження державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти".
28 серп. 2013

Секційне засідання вчителів хімії та біології

28 серпня 2013 року на базі Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів відбулося секційне засідання вчителів хімії та біології. Основною метою проведення секційних занять стали підготовка до початку 2013-2014 навчального року, готовності педагогів до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
28 серп. 2013

Секційне засідання районного методичного обיєднання вчителів історії

28 вересня 2013 року в приміщенні Маловисківської гімназії пройшло секційне засідання районного методичного обיєднання вчителів історії. В ході засідання методистом районного методичного кабінету Паливодою О.Л. було проаналізовано роботу вчителів історії району за 2012-2013 н.р. за напрямками: підготовка учнів навчальних закладів до олімпіад, конкурсів; результативність ЗНО, ДПА; стан навчально - матеріальної бази; роль пошуково – краєзнавчої роботи у викладанні історії, тощо.
27 серп. 2013

Засідання районного методичного об’єднання вчителів світової літератури та російської мови

Секційне засідання вчителів географії

27 серпня 2013 року на базі Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів відбулося секційне засідання вчителів географії. Основною метою проведення секційних занять стали підготовка до початку 2013-2014 навчального року, готовності педагогів до впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
27 серп. 2013

Секційне засідання учителів української мови та літератури

27 серпня 2013 року на базі Маловисківської гімназії відбулося секційне засідання учителів української мови та літератури з метою якісної підготовки до нового навчального року. Методистом РМК Романич Наталією Василівною та керівником РМО Силенко Ольгою Віталіївною