[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

31 жовт. 2013

Мистецтвом запам'ятовування ділились в Смолінському НВО

Після обговорення вищезазначених методів мнемотехніки власним досвідом роботи в цьому напрямку поділились й інші вчителі: Лукаш Н.А. розповіла і продемонструвала, як за допомогою мультфільму її учням вдалось написати переказ практично дослівно; Усенко З.М. повідала про свій досвід роботи в цьому напрямку та поділилась "секретом" швидкого запам'ятовування учнями відмінків; Кондратенко І.І. продемонструвала фізичні вправи, які вони з учнями вивчають за допомогою мнемічних прийомів та застосовують як на уроках фізичної культури, так і під час фізкультхвилинок на інших уроках.
30 жовт. 2013

Поїздка працівників відділу освіти,та керівників закладів до смт. Павлиш Онуфріївського району в Павлиську загальноосвітню школу № 1 І-ІІІ ст. імені В.О.Сухомлинського

30 жовтня 2013 року за сприяння голови Маловисківської районної державної адміністрації Палія В.І., начальника відділу освіти, молоді та спорту Руденка О.А. здійснено поїздку працівників відділу освіти, молоді та спорту та керівників закладів до смт. Павлиш Онуфріївського району в Павлиську загальноосвітню школу № 1 І-ІІІ ст. імені В.О.Сухомлинського, у стінах якої знаходиться педагогічно-меморіальний музей В.О. Сухомлинського.
29 жовт. 2013

Спільний семінар медичних сестер ДНЗ та учасників школи педагогічної майстерності з фізичної культури

Спільний семінар медичних сестер ДНЗ та учасників школи педагогічної майстерності з фізкультури відбувся у Смолінському ДНЗ № 1 "Теремок" 29 жовтня 2013 року.
28 жовт. 2013

Тренінг «Основи Інтернету

З 28 жовтня 2013 року на базі Маловисківської гімназії проходив тренінг «Основи Інтернету», для вчителів Маловисківського району, який організувала методист РМК С. Подручна. Учасники тренінгу самостійно виконували творчі завдання протягом визначеного часу.
25 жовт. 2013

Семінар-практикум учителів хімії та біології

25 жовтня 2013 року на базі Якимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів хімії та біології з проблеми «Майстерність співтворчості у співпраці вчителя та учнів».
24 жовт. 2013

V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

22-24 жовтня 2013 року у м. Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».
24 жовт. 2013

Зустріч з представниками Одеського регіонального центру

Щороку, у жовтні на базі нашого району проводиться регіональна зустріч з представниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти з питань організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
24 жовт. 2013

Є перший в системі електронної реєстрації!

«Для того, щоб батьки мали можливість обрати дитячий садочок та записати до нього свого малюка, не виходячи з дому за допомогою мережі Інтернет, Уряд впроваджує Єдину електронну базу реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади.», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час Всеукраїнської селекторної наради з керівниками регіонів у серпні 2013 року.
23 жовт. 2013

Семінар-практикум вчителів географії та природознавства

23 жовтня 2013 року на базі Оникіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів географії та природознавства з проблеми «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках географії та природознавства».
23 жовт. 2013

Семінар вчителів 1-х класів

Початок навчання в школі для будь-якого першокласника – відповідальний етап, дуже непростий, пов'язаний із великими змінами в особистому житті. В кожної дитини адаптаційний період триває по-різному – від кількох тижнів до кількох місяців, адже це залежить від ряду чинників, таких як вік дитини, розумовий розвиток, стан її здоров’я, вміння спілкуватися з ровесниками та дорослими, перебування дитини раніше в колективі, темпераменту та ін.