Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

22 серп. 2017
На початку нового навчального року освітяни завжди збираються разом, щоб підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік, і зазвичай, спланувати подальшу роботу. Саме зараз відбуваються важливі зміни в освітній галузі. Сьогодні говориться про реформування освітньої галузі, про Концепцію Нової української школи та її реалізацію, про зміни до навчальних програм, профілізацію старшої школи тощо. Одним із важливих питань є мотивація вчителя. Вчитель сьогодення – творець, майстер, рушійна сила нового, дослідник, натхненник, тож від вчителя залежить майбутнє освітнє середовище, якісні знання дітей.
21 черв. 2017
21 червня в рамках співпраці, обміну досвідом роботи, на території району побувала делегація освітян Новоукраїнського району, яку очолили начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарасенко Т. Б., завідувач районного методичного кабінету Каєнко Н.В.
2 черв. 2017
Проектна діяльність та літнє оздоровлення - ці питання стали ключовими на семінарі завідувачів дошкільних навчальних закладів району, який відбувся 02 чарвня 2017 року у Злинському ДНЗ "Сонечко".
23 трав. 2017
23 травня 2017 року в районному методичному кабінеті відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації відбувся семінар медичних сестер ДНЗ, в ході якого йшлося про приділення основної уваги такій організації фізичного виховання в дошкільних закладах, де було б передбачено правильну побудову та активізацію рухового режиму, надання йому оздоровчого спрямування, дійовий медико-педагогічний контроль і своєчасну лікувально-профілактичну роботу.
15 квіт. 2017
07 квітня 2017 року в Плетеноташлицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся спільний семінар вчителів, що викладають образотворче мистецтво у початковій та середній ланці на тему "Розвиток творчих здібностей дитини засобами мистецтва через відродження національних традицій
6 квіт. 2017
6 квітня 2017 року в Смолінському дошкільному навчальному закладі №3 «Ромашка» відбувся майстер-клас вихователя-методиста Павленко К. І. на тему: «Формування початкових умінь усвідомленого читання» ,