[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

10 жовт. 2013

Творчо треба навчати всіх

Головна мета навчання фізики дітей в середній школі полягає в розвитку особистості учнів засобами фізики як навчального предмета, зокрема завдяки формуванню в них фізичних знань, наукового світогляду і відновного стилю мислення, екологічної культури, розвитку в них навичок, творчих здібностей і схильності до креативного мислення.
8 жовт. 2013

Cемінар-практикум учителів української мови

8 жовтня 2013 року відбувся семінар-практикум учителів української мови та літератури з проблеми «Впровадження Нового державного стандарту: освітня галузь «Мови та літератури»». Захід проведено на базі Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст. (директор Майстренко Олександра Павлівна). В ході семінару розглянуто Положення про Новий державний стандарт, методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 5 класі (за НДС), наказ про орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти, проаналізовано структуру підручників з української мови та літератури для 5 класу.
8 жовт. 2013

Вітаємо Шведенко Людмилу Олександрівну

Вітаємо Шведенко Людмилу Олександрівну, методиста районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА, майстра вишивки!
3 жовт. 2013

Вітаємо з Днем працівника освіти!

...
2 жовт. 2013

З нагоди Дня працівників освіти кращі педагоги району отримали нагороди:

2 жовтня 2013 року на урочистостях з нагоди Дня працівників освіти кращі педагоги району отримали нагороди:

Вітаємо переможницю!

І місце в обласному конкурсі "Світ очима дітей", присвяченому 95-річчю з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського зайняла учениця 7-А класу Смолінського НВО СУХОРЕБРА ІРИНА. Вітаємо Ірину! Бажаємо й надалі творчих злетів та перемог!!!
2 жовт. 2013

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти

2 жовтня 2013 року в районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти.
2 жовт. 2013

Обласна грамота начальнику відділу освіти

Відповідно розпорядження голови обласної ради за багаторічну плідну працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено Грамотою Кіровоградської обласної ради начальника відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації РУДЕНКА О.А. Вітаємо Олексія Анатолійовича! Бажаємо щастя, творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень!!!
26 вер. 2013

Вересневі самоцвіти

26 вересня 2013 року на хуторі Надія Кіровоградської області, вже традиційно, розпочалося Всеукраїнське театральне свято «Вересневі самоцвіти». Метою проведення даного свята є пропаганда українського класичного та сучасного театрального мистецтва, ознайомлення широких верств населення з історією становлення в Україні професійного театру, популяризація творів української драматургії, заохочення до творчості та підтримка аматорських театрів в Україні.
26 вер. 2013

День дошкільника

26 вересня 2013 року в актовому залі районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулись урочистості з нагоди святкування Дня вихователя та всіх працівників дошкільної освіти.