Семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів-організаторів

22 жовт. 2013
22 жовтня на базі Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. відбувся постійно діючий семінар-практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів–організаторів з проблеми «Використання проектної технології у виховній діяльності школи як засіб розвитку творчих здібностей учнів».

На подвір’ї школи заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів–організаторів району з вітальними словами, побажаннями творчої, плідної роботи гостинно зустрічали вихованці Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. За народною традицією хлібом-сіллю на вишитім рушникові запрошували головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Шпак А.В., методиста Подручну С.М. т а шанованих гостей до закладу.

На позитивне сприйняття заходів присутніх налаштували тренінг та цікавий аукціон «Як розпорядитися своїм щастям» (вчитель початкових класів Голованова О.В.).

На початку семінару присутні розподілилися на дві групи та одержали завдання протягом семінару створити модель виховної системи загальноосвітнього закладу.

Друга частина семінару складалася з калейдоскопу заходів з проблеми «Використання проектної технології у виховній діяльності школи як засіб розвитку творчих здібностей учнів» під час якої присутні переглянули ряд заходів, а саме:

·                Презентація навчального закладу та системи виховної роботи (заступник директора з виховної роботи Ковальова В.В.).

·                Проектна діяльність-основа розвитку школярів. Метод проектів і досвід впровадження (педагог-організатор школи Познякова Т.О.).

·                Презентація роботи творчого проекту «Дитина-школа-родина» (ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей) -класний керівник 3 класу Романюкова В.Г.

·                Інформаційно-пошуковий «Квітковий вернісаж» (ціннісне ставлення до природи) –класний керівник 5 класу Ветрова Л.М.

·                Творчо-освітній проект до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, «З дитинства йдемо до Тараса». Учні закладу демонстрували роботу драматичного гуртка, презентували уривок із повісті «Назар Стодоля» (ціннісне ставлення до мистецтва) –класний керівник 9 класу Яриш Т.Г.

·                Презентація «До народних джерел минулого» (відродження національних традицій, ціннісне ставлення до особистості, суспільства і держави) – класний керівник Копейкіна Т.В.

·                Проект «Людям потрібна твоя допомога» (пошуковий проект з волонтерської роботи) (ціннісне ставлення до сім’ї , родини, людей) –педагог-організатор Познякова Т.О.

·                Юридичний практикум «Злочин і покарання» (профілактика правопорушень , ціннісне ставлення до себе) –заступник директора з навчально-виховної роботи Грабовий С.Я..

·                Навчально-пізнавальний проект «Рідний край, де ми живемо, Кіровоградщиною звемо» (до 75 –річчя заснування Кіровоградської області, ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави)- вчитель географії Махно Р.П.

Позакласний захід «Моє село – краплиночка на карті», мабуть найбільше зацікавив присутніх. Зовсім нещодавно проведені заходи щодо відзначення 75-річниці створення Кіровоградської області, 90-річчя створення Маловисківського району, 256 річниці заснування с. Злинка, тож про усі ці знаменні дати було сказано під час проведення позакласного заходу. Незвичайною була розповідь вчительки початкових класів Голованової О.В., керівника сільського музею про створення книги з історії села, про єдину в Україні церкву, що розташована у Злинці, церкву єдиновірців. Відзначено присутніми була і участь у проведенні заходу батьківської громадськості. Зачарував гостей співом і Ю. Лавенюков та аматорські колективи села, учасники «Грай гармонь» Кондратюк О. та Гросулов В.

Підсумок роботи семінару- практикуму підвели головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту А.Шпак та методист РМК С.Подручна, які відзначили високу організацію підготовки та проведення семінару, результативність роботи педагогічного, учнівського та батьківського колективів Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст.