Семінар-практикум учителів іноземної (англійської) мови у Маловисківській гімназії

16 жовт. 2013
16 жовтня 2013 року в Маловисківській гімназії відбувся семінар-практикум учителів іноземної (англійської) мови з проблеми "Розвиток комунікативних умінь та навичок учнів". В рамках роботи методичного заходу були проведені відкриті уроки в 9 та 10 класах (учителі іноземної мови Буран Лілія Миколаївна та Нещадова Лариса Іванівна), презентовано кафедру іноземної мови (учитель Нещадова Лариса Іванівна) та розглянуто питання про формування комунікативних умінь та навичок учнів на уроках іноземної мови як однієї із складової підготовки до ДПА та ЗНО (учитель Скорик Людмила Анатоліївна). Присутні відзначили високий рівень підготовки учнів та фахову майстерність учителів гімназії.