[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

23 серп. 2013

На районну Дошку Пошани занесені кращі освітяни району.

23 серп. 2013

День Державного Прапора України

23 серпня 2013 року у м. Кіровограді відбулися урочистості з нагоди відзначення 22-ї різниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.
19 серп. 2013

Обласний семінар методистів методичних кабінетів

Новий навчальний рік для освітян цього року розпочався із проведення на базі нашого району обласного постійно діючого семінару методистів методичних кабінетів (центрів), спеціалістів відділів освіти з проблеми «Плекання бібліотекаря-майстра: науково-методичне забезпечення», що відбувся 19 серпня в Оникіївській ЗШ І-ІІІ ст.
12 серп. 2013

Виставка творчих робіт обдарованої учнівської та студентської молоді району «Змінимо світ на краще»

З нагоди відзначення в районі Міжнародного дня молоді 12 серпня в редакції районної газети «Маловисківські вісті» відбулася виставка творчих робіт обдарованої учнівської та студентської молоді району «Змінимо світ на краще».
5 серп. 2013

5 серпня розпочато роботу міжвідомчої комісії по підготовці закладів до роботи у новому навчальному році

Відповідно до розпорядження голови Маловисківської районної державної адміністрації «Про підготовку закладів до роботи у новому навчальному році» та з метою перевірки підготовки загальноосвітніх закладів до організованого початку нового навчального року з 5 серпня розпочато роботу міжвідомчої комісії. Комісією у складі начальника відділу освіти, молоді та спорту Руденка О.А., головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Мельчуцького В.Г, завідувача РМК Кислякової В.Ф., методиста із фізкультурно-оздоровчого напрямку Рибака В.С., голови райкому профспілки працівників освіти Барановського В.Д., представників РВМНС та СЕС відвідано та перевірено підготовку Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст., Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст., Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст. та Злинської ЗШ № 2 І-ІІІ ст.
26 лип. 2013

Районним Будинком дитячої та юнацької творчості була організована виставка вишитих ікон, присвячена відзначенню 1025-річчю хрещення Київської Русі.

26 липня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. відвідала організовану районним будинком дитячої та юнацької творчості виставку вишитих
15 лип. 2013

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 липня 2013 року голова районної державної адміністрації Палій В.І. провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської районної державної адміністрації на якій розглядалися питання призначення опікунства, доцільності позбавлення батьківських прав та затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. В засіданні комісії також брали участь заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В., начальник відділу соціальної роботи Маловисківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Маркова Н.М., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Шевченко С.Г., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шпак А.В.
1 лип. 2013

Відбулося офіційне відкриття відпочинкової табірної зміни в оздоровчому комплексі "Лісова пісня"

Урочистою лінійкою, з виконанням гімну України (у добре відомому запису Олександра Пономарьова) в оздоровчому комплексі "Лісова пісня" відбулося офіційне відкриття відпочинкової табірної зміни. З важливою і довгоочікуваною подією хлопчиків і дівчаток з Малої Виски, Новомиргорода, Піщаного Броду і Бобринця привітали директор ОК "Лісова пісня" Валентина Джига, завдяки якій це чудове місце відпочинку в лісі стало улюбленим для сотень дітей, заступник голови райдержадміністрації Людмила Бровченко (на знімку), головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА Алла Шпак, протоієрей церкви Преподобного Серафима Соровського, що в Оникієвому, отець Сергій. Серед почесних гостей свята була і секретар Оникїівської сільради Раїса Колодій.
26 черв. 2013

Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

З метою реалізації в районі доручень Президента України щодо забезпечення працевлаштування молоді, 26 червня 2013 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту РДА за участю керівників загальноосвітніх навчальних закладів району та керівництва райдержадміністрації. В ході засідання начальник відділу освіти, молоді та спорту Олексій Руденко проінформував присутніх про ситуацію в частині попереднього працевлаштування випускників району. Так в 2012-2013 навчальному році в 11-х класах загальноосвітніх закладів району закінчили навчання 383 учні, з яких 14 учнів отримали золоті медалі, 7 - срібні медалі та 362 - звичайні атестати.
25 черв. 2013

Лісова пісня радо зустріла дітей

З 25 червня в стаціонарному оздоровчому закладі оздоровчий комплекс «Лісова пісня» оздоровлюється 33 категорійних дітей, заплановано використати 99, 9 тис. грн., що відповідає коштам використаним у 2012 році. Планується оздоровити: 12 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей-чорнобильців-2 , дітей-інвалідів-3, 3 з багатодітних, 1 з малозабезпечених сімей, 1дитина з прийомної сім’ї, 7- обдарованих і талановитих призерів Міжнародного, переможців Всеукраїнських, обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор «Що?Де? Коли?