Відбулася районна олімпіада з математики

3 лист. 2013
3 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулася районна олімпіада з математики, у якій взяли участь 80 учнів з 14 навчальних закладів району.

Відбулася районна олімпіада з математики

3 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулася районна олімпіада з математики, у якій  взяли участь 80 учнів з 14  навчальних закладів району.

Вітаємо переможців районної олімпіади з математики:

6 клас

І місце - Булацел  К.І. учениця Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ступенів (вч. Арланова О.А.)

ІІ місце –Тістечок А.К. учениця  Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст..(вч. Руденко В.О.)

ІІІ місце – Касаткін І.П. учень Маловисківської гімназії (вч. Бондар І.Ю.)

7 клас

І місце - Шмалько Б.І.учень Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.. (вч. Нестеренко Л.А.)

ІІ місце –Заєць А.О. учень Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.. (вч.Сафронова Л.Г.)

8 клас

І місце – Васильєв О.В. учень Смолінського НВО (вч. Мелішкевич Л.Б.)

ІІ місце –Ляшецький В.О. учень Маловисківської гімназії (вч. Федорова М.Ю.)

ІІІ місце- Черній А.С. учениця Маловисківської гімназії (вч. Федорова М.Ю.)

9 клас

І місце – Татар С.Р. учениця Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст..(вч. Руденко В.О.)

ІІ місце – Пономаренко В.М. учениця Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст..(вч. Миколенко А.В.)

ІІІ місце- Луценко В.В. учениця Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст..(вч. Грабар І.І.)
                 Савчук М.В. учениця Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст.. (вч. Ткаченко Н.М.)

Марченко С.А. учень Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст..(вч. Доренко Т.М.)

10 клас

І місце – Петриченко Р.В. учениця Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст..(вч. Дробовська Т.А.)

ІІ місце –Тимошенко О.В. учениця Маловисківсько ЗШ №3 І-ІІІ ст.. (вч. Шусь І.С.)

ІІІ місце –Марченко Л.В. учень Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст..(Нечипуренко Т.А.)

Кузмінський В.В. учень Маловисківської гімназії (вч. Умрихіна В.В.)

Чепіга М.Ю. учениця Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст..(вч.Шусь І.С.)

11 клас

І місце –    Матвєєва А. учениця Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст.. (вч. Руденко В.О.)

ІІ місце-     Миронов М. учень Смолінського НВО ( вч. Мелішкевич Л.Б.)

ІІІ місце –Волошиновська А. учениця Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.. (вч. Небелиця         Л.В.).

Снісар Є. учениця Маловисківської гімназії (вч. Умрихіна В.В.)