Семінар - практикум керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників

8 лист. 2013
Семінар - практикум керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників «Від творчості класного керівника до творчої особистості учня» 8 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.

Семінар - практикум керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників «Від творчості класного керівника до творчої особистості учня» відбувся 8 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.

У семінарі взяли участь голови шкільних методичних об’єднань класних керівників загальноосвітніх шкіл району, адміністрація Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів, методист РМК С.Подручна, головний спеціаліст відділу освіти Маловисківської РДА А.Шпак.

На початку семінару учасників привітали учні 1 та 11 класу флеш-мобом «Дозвольте відрекомендуватися».

Відкрили семінар директор школи Щербань А.В., який ознайомив присутніх з проблемами та успіхами педагогічного та учнівського колективів Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст..,  та педагог - тренер,  класний керівник пілотного 1-а  класу Лисенко О.М.

яка налаштувала присутніх на творчу працю.

Семінар – практикум класних керівників умовно поділили на три частини: вузлики теорії, практичний вернісаж, салют творчості.

І. Вузлики теорії:

• Презентація роботи шкільного методичного об’єднання класних керівників.
    Голова ШМО класних керівників Дядюра Т.В.
  • Мандруємо нашим сайтом.
    Вчитель інформатики Небога А.О.

ІІ.  Практичний вернісаж:

• Ранкова зустріч: «Дивовижний світ рідної мови».
     Скрипніченко В.В. класний керівник 3-б класу.
  • Етичний діалог «Усе починається з добра».
    Класний керівник 6-а класу Журавка Л.А.
  • Засідання молодіжного клубу «Старшокласник» «Ти маєш право на життя, ти гідно маєш жити».
    Класний керівник 11-в класу Заводова З.В.

ІІІ. Салют творчості:

• Тренінг «Особистісне зростання».
    Педагог- тренер,  класний керівник пілотного 1-а  класу Лисенко О.М.
  • Майстер-клас: «Виготовлення оберега».
    Керівник гуртка народних промислів РБДЮТ Л.Б. Романенко.
  • Коло вражень. Інтерактивне опитування учасників семінару.
    Підведення підсумків.
    Доцільність та ефективність проведення зазначеного вище заходу обговорено під час підбиття підсумків. Присутні висловили свої думки, побажання, пропозиції.