Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

11 лист. 2013
На виконання наказу директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03.09. 2013 року № 472 «Про підготовку ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році» та наказу відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації №346 від 02.10.2013р. з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 9 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії.

Найпоширенішим інтелектуальним змаганням для учнів загальноосвітніх шкіл є олімпіади, які стають дієвим засобом мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності, поглиблення і розширення знань.

Всього в олімпіаді взяло участь 66 учнів з 20 навчальних закладів району. Аналіз виконання учнями олімпіадних робіт свідчить про достатню підготовку значної частини учасників змагань. Вихованці Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., Маловисківської гімназії, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст., Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Марיянівської ЗШ І-ІІІ ст., Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст., Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівського НВК, Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст., успішно справилися із завданнями, виявили уміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, робити власні висновки, висловлювати і обґрунтовувати власну думку.

Фахове журі переможцями визнало 14 учнів.

Дипломами І ст. нагороджено:

Білецького Антона - учня 8 класу Маловисківської гімназії (вчитель Мазур О.М.)

Андрєєва Андрія – учня 9 класу Маловисківської гімназії (вчитель Онипсенко В.М.)

Дробаху Віталія – учня 10 класу Маловисківської гімназії (вчитель Мазур О.М.)

Кравченка Артемаучня 11 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.(вчитель Бакалінська О.В.)

Корнієнка Олександраучня 11 класу Маловисківської гімназії (вчитель Мазур О.М.)

Дипломами ІІ ст. нагороджено:

Стаднік Олександруученицю 8 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст. (вчитель  Романюков С.М.)

Мосузенка Вадимаучня 9 класу Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.(вчитель Вергун Р.М.)

Кудрю Маріюученицю 10 класу Мануйлівського НВК (вчитель Постолюк П.І.)

Поліщука Ігоряучня 11 класу Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.(вчитель Балануца Л.Л.)

Дипломами ІІІ ст. нагороджено:

Каракая Антонаучня 8 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.(вчитель Лойтра Л.І.)

Цирфу Сергіяучня 9 класу Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.(вчитель Вергун Р.М.)

Дашнікова Дениса – учня 9 класу Марיянівської ЗШ І-ІІІ ст.(вчитель Шумко С.М.)

Приймак Оленуученицю 10 класу Смолінського НВО (вчитель Козубенко В.М.)

Філіпיєву Валеріюученицю 11 класу Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Комісарова Л.М.)

Бузька Дмитраучня 11 класу Мануйлівського НВК (вчитель Постолюк П.І.)

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади та їх вчителів! А учасникам ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, що відбудеться 18 січня 2014 року, бажаємо плідної та результативної участі.!