[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

6 лют. 2014

Cемінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва

06 лютого 2014 року в Смолінській загальноосвітній школі № 1 І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва.
5 лют. 2014

Семінар – практикум вчителів математики

05 лютого 2014 року на базі Маловисківської гімназії відбувся районний семінар – практикум вчителів математики з проблеми «Формування інформаційно-комунікаційної компетенції учнів як можливість розширення навчального середовища для забезпечення пізнавальних потреб учнів». На початку роботи учасників семінару привітав директор Маловисківської гімназії Онипсенко В.М.
4 лют. 2014

Вітаємо Синчук Лілію Сергіївну!

Вітаємо новопризначеного начальника відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації Синчук Лілію Сергіївну! Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 04 лютого 2014 року № 15-к на посаду начальника відділу освіти призначено Синчук Лілію Сергіївну.
3 лют. 2014

Атестаційна експертиза Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. Маловисківської районної ради Кіровоградської області.

Відповідно до Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, на виконання наказу начальника відділу освіти від 02 грудня 2013 року №433 із 03 лютого 2014 року розпочато проведення атестаційної експертизи Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. Маловисківської районної ради Кіровоградської області.
3 лют. 2014

Семінар вчителів художньої культури

03 лютого 2014 року в Паліївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбувся районний семінар вчителів художньої культури. Тема семінару : «Роль художньої культури в розвитку особистості» Перед початком роботи семінару директор школи Грек Н.В. провела цікаву та пізнавальну екскурсію по школі.
30 січ. 2014

Призупинення навчання у закладах освіти району

Повідомляємо, що в зв'язку з несприятливими погодними умовами (замети на дорозі, вітер, снігопад, зниження температури) навчальні заняття у закладах освіти району тимчасово призупинено 30.01. та 31.01 2014 року.
29 січ. 2014

Пів- фінал Чемпіонату Кіровоградської області з «Що ? Де? Коли?» серед школярів

Пів- фінал Чемпіонату Кіровоградської області з «Що ? Де? Коли?» серед школярів 19 січня 2014 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся 4 етап Шкільного Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор – Кубок Кіровоградської області з "Що? Де? Коли?". Право приймати участь у ньому отримали 32 команди з Кіровограду, Олександрії, Голованівського, Добровеличківського, Кіровоградського, Маловисківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрівського та Олександрійського районів.
22 січ. 2014

Урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України в Злинській ЗШ № 2 І-ІІІ ст..

Голова районної державної адміністрації Валерій Палій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України, які відбулися в Злинській ЗШ №2 І-ІІІ ст. На захід були запрошені керівник відділу соціальної політики компанії «Кернел» Центральний кластер Людмила Андрійчук та Злинський сільський голова Марина Яковлєва.
22 січ. 2014

Разом з «КЕРНЕЛ» встановлено металопластикові вікна в Злинській ЗШ № 2 І-ІІІ ст.

22 січня 2014 року в Злинській ЗШ № 2 І-ІІІ ступенів відбулися урочистості «Разом з КЕРНЕЛ» з нагоди благодійної допомоги, наданої компанією «КЕРНЕЛ». Так, за домовленістю голови районної державної адміністрації Валерія Палія благодійним фондом „Разом з КЕРНЕЛ” встановлено метало - пластикові вікна в Злинській ЗШ №2 І-ІІІ ст., завдяки сприянню вказаного фонду в школі замінено 45 вікон на склопакети. У даному заході взяли участь голова Маловисківської райдержадміністрації Валерій Палій, керівник відділу соціальної політики компанії «КЕРНЕЛ» Центральний кластер Людмила Андрійчук та Злинський сільський голова Марина Яковлєва.

В єдності — сила народу!

День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності та Свободи України. Саме цього дня 1919 року на Софіївській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР та ЗУНР. Пройшли роки… Змінювалася історія…На політичний обрій виходили нові політики. Та ідея Соборності не полишала думок і прагнень свідомих українців.