Регіональний урок “Єдина родина в центрі України”

7 лист. 2013
07 листопада 2013 року о 9.00 год. у всіх школах Маловисківського району був проведений регіональний урок “Єдина родина в центрі України”.

07 листопада 2013 року о 9.00 год. у всіх школах Маловисківського району був проведений   регіональний урок “Єдина родина в центрі України”.

Згідно листа департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 01.11.2013  № 01-12/642/1-35 «Про проведення регіонального уроку “Єдина родина в центрі України”, відповідно до соціальних ініціатив Президента України, плану заходів обласної державної адміністрації в рамках проведення тижня розвитку національних культур у школах Маловисківського району   07 листопада 2013 року о 9.00 год.  був проведений  регіональний урок “Єдина родина в центрі України”.

Інформацію про  проведення регіонального уроку “Єдина родина в центрі України”  висвітлено у районній газеті «Маловисківські вісті», на веб-сайтах загальноосвітніх навчальних закладів, відділу освіти та районного методичного кабінету.