[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

21 трав. 2015

«Моя вишивана Україна»

«Нехай до серця ця сорочка ляже, нехай нагадує про рідний дім, про маму й тата, про неньку Україну, а я її носитиму завжди!» під таким гаслом у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Маловисківського району 21 травня 2015 року, як і по всій Україні, відзначили День вишиванки.
19 трав. 2015

Семінар-практикум директорів загальноосвітніх закладів

19 травня на базі Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся постійно діючий семінар-практикум директорів загальноосвітніх закладів з проблеми "Впровадження здоров`язберігаючих технологій в практику роботи школи". У ході семінару керівники закладів ознайомилися з уроками педагогів Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. та реалізацією проблеми, над якою працював заклад протягом останніх п`яти років.
13 трав. 2015

Ми – Чемпіони!

13.05.2015р. участь в обласних змаганнях по програмі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» взяли участь учні Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
13 трав. 2015

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННОЇ КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "УЧАСТЬ ЖИТЕЛІВ МАЛОВИСКІВЩИНИ В ПОДІЯХ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ"

В умовах сучасних суспільно – політичних подій краєзнавчо – пошукова діяльність набуває особливої значущості. Історичне краєзнавство повинно бути сьогодні в авангарді національно-культурного відродження України, стати опорою її державності. Значну роль у формуванні особистості та патріотично - громадянських настроїв сучасної молоді відіграють історико – краєзнавчі конференції, що традиційно проводяться в районі з 2009 року.
7 трав. 2015

Два мільйони тюльпанів на батьківщині українського театру

Як відомо, в інтернеті є все. Зокрема, й інформація про найцікавіші місця нашої країни. Отже, якщо ви поцікавитесь куди в Україні краще поїхати і що цікавого там можна побачити, то неодмінно натрапите на пораду відвідати Кіровоградський дендропарк. Адже тут цього року висаджено два мільйони (!) найрізноманітніших тюльпанів. Отакої. Якщо троянд було лише мільйон, то тут вдвічі більше. І якщо троянди були лише червоними, то тут – весь спектр кольорів.
6 трав. 2015

Урок Пам”яті в Маловисківській школі № 3

6 травня 2015 року за участі голови обласної державної адміністрації Кузьменка Сергія Анатолійовича в Маловисківській загальноосвітній школі № 3 відбувся урок пам”яті на тему: « Горить людська неопалима пам'ять, яку згасити неспроможний час».
5 трав. 2015

Зустріч драгоманівців

180 річний ювілей з дня заснування святкував Київський Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова. З цієї знаменної дати відбувся перший Всеукраїнський з’їзд університету, що раніше носив ім’я Максима Горького. В ці святкові дні горьковці - драгоманівці зустрілися в стінах рідного закладу.
30 квіт. 2015

Постійно діючий семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на базі Якимівської ЗШ І-ІІІ ст.

30 квітня на базі Якимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. проведено постійно діючий семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми "Вивчення та впровадження в практику педагогічного досвіду освітян". Детальніше з матеріалами семінару можна ознайомитися на блозі «Методичні орієнтири», сторінка «Матеріали ПДС".
29 квіт. 2015

Засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології

29 квітня 2015 року на базі Злинської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології з проблеми "Організація проектної діяльності вчителя на уроках хімії та біології".
29 квіт. 2015

Засідання творчої лабораторії учителів англійської мови

29 квітня 2015 року в Маловисківській ЗШ №4 І-ІІІ ст. відбулося засідання творчої лабораторії учителів англійської мови з проблеми "Формування комунікативної та соціокультурної компетентності учнів початкової школи". Присутні учителі-філологи, які викладають англійську мову в початкових класах, ознайомилися з такими питаннями як соціокультурний компонент змісту навчання як засіб підвищення мотивації та інтересу до вивчення іноземних мов та роль ігрових вправ і завдань на уроках іноземної мови як засіб активізації мовленнєвої діяльності учнів.