[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

15 лист. 2015

РАЙОННА ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

15 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ В МАЛОВИСКІВСЬКІЙ ЗШ №3 І-ІІІ СТ. ПРОЙШЛА РАЙОННА ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ. ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДІ 52 УЧАСНИКА З 17 ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ. ФАХОВЕ ЖУРІ ВИЗНАЛО ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТАКИХ УЧНІВ:
15 лист. 2015

«Класний керівник 2015 року»

З 22 по 28 жовтня 2015 року в районі проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник 2015 року». Конкурс проводився з метою сприяння зростанню престижності класного керівника, виявлення досвіду кращих класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи. На районний етап конкурсу було представлено 14 матеріалів з 10 загальноосвітніх навчальних закладів.
14 лист. 2015

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

14 листопада 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 55 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.

Рідне слово - диво калинове

Як повідомила вчитель початкових класів Маловисківської ЗШ № 4 І-ІІІ ступенів Онипсенко О.А., святом "Рідне слово - диво калинове" 09 листопада 2015 року учні 2-А класу відзначали День української писемності.
13 лист. 2015

Семінар-практикум вчителів біології та хімії.

13 листопада 2015 року на базі Мануйлівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" відбувся семінар- практикум вчителів біології та хімії з проблеми "Використання інноваційних технологій навчання на уроках біології та хімії".
13 лист. 2015

Розпочала роботу школа педагогічного мінімуму

Сучасність вимагає від дошкільної освіти певного зросту та оновлення. Рівень фахової майстерності працівників дошкільних закладів повинен відповідати сьогоднішнім вимогам. Вирішення цього завдання стало вирішальним для створення школи педагогічного мінімуму (ШПМ) для помічників вихователів. Адже це саме та частина колективу дошкільного закладу, яка, не маючи спеціальної фахової освіти, працює безпосередньо з дітьми.
7 лист. 2015

Концерт юних талантів у дошкільному закладі

Зворушливий концерт учнів Смолінської школи естетичного виховання відбувся в музичній залі Смолінського дошкільного навчального закладу №3 «Ромашка».
6 лист. 2015

Семінар-практикум голів шкільних методичних об’єднань класних керівників

06 листопада 2015 року на базі районного методичного кабінету відбувся семінар-практикум голів шкільних методичних об’єднань класних керівників з проблеми «Розвиток виховної системи навчального закладу в контексті формування ціннісних орієнтацій школярів». У семінарі взяли участь голови шкільних методичних об’єднань класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів району. Методичний супровід здійснювала методист РМК С.Подручна.
5 лист. 2015

Вплив людської діяльності на природне довкілля

5 листопада 2015 року в Смолінському дошкільному навчальному закладі відбувся відкритий показ заняття на тему: «Позитивний і негативний вплив людської діяльності на природне довкілля», який підготувала та провела вихователь Мартиненко В. М.
5 лист. 2015

Організація харчування в дошкільних навчальних закладах

05 листопада 2015 року у відділі освіти відбувся семінар для медичних сестер дошкільних навчальних закладів. Тема семінару - "Організація харчування в дошкільних навчальних закладах".