Ми – Чемпіони!

13 трав. 2015
13.05.2015р. участь в обласних змаганнях по програмі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій» взяли участь учні Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Після завершення змагань  радості не було меж, адже команда стала Чемпіонами області по «Стартам надій», і тепер представлятимемо область на Всеукраїнських змаганнях в Ворохті або Буковелі (Карпати).

Перемогу вибороли учні Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст.., які склали основу команди, яка була підсилена учнями Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст.., Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.. та Смоліно НВО. Команду до змагань підготував вчитель фізичної культури Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст.Лизень В.М.

З Перемогою нас, і плідних тренувань протягом літа для якісного і успішного виступу на Всеукраїнських змаганнях в Карпатах у серпні нинішнього року.