[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

22 квіт. 2015

Засідання творчої групи вчителів краєзнавців

Історичне краєзнавство - одна з форм громадської, творчої активності педагогів, ефективний засіб прилучення учнів до історикокультурної спадщини, патріотичного виховання молоді. З 2009 року в Маловисківському районі було організовано творчу групу вчителів – краєзнавців, що працює над проблемою «Використання місцевого краєзнавчого матеріалу в навчальній діяльності з метою формування учнівських компетенцій».
16 квіт. 2015

Благослови, мати, весну закликати...

6 квітня 2015 року в Мар*янівському дошкільному навчальному закладі "Ромашка" відбувся семінар музичних керівників ДНЗ, мова на якому йшла про формування творчої особистості дитини засобами музики. Увазі присутніх було представлено музичне заняття в середньо-старшій групі на тему "Фантазії весни - співаємо й бавимося разом із дітьми" (музкерівник Косова Г.Є.) Діти демонстрували вміння невимушено й ритмічно виконувати рухи, узгоджуючи їх із текстом (вправа з квітами), виразно співати пісні та інтонувати мелодію.
15 квіт. 2015

Семінар – практикум вчителів географії

15 квітня 2015 року на базі Розсохуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум з проблеми «Використання інноваційних технологій навчання на уроках географії та природознавства». Учасників семінару радо зустріли учнівський та педагогічний колективи школи.
7 квіт. 2015

Слухачі курсів підвищення кваліфікації - на Маловисківщині

07 квітня 2015 року на базі Хмелівської ЗШ І-ІІІ ступенів пройшла педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації завідувачів (директорів), методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад із проблеми "Інноваційні підходи до формування конкурентоспроможного педагога в умовах організації інформаційного простору", під час якої презентував свою роботу районний методичний кабінет (завідувач Кислякова В.Ф.) та Хмелівська ЗШ І-ІІІ ст. (директор Тутаєва М.О.).
2 квіт. 2015

Районний семінар-практикум вчителів образотворчого та музичного мистецтва

02 квітня 2015 року в Лозуватській загальноосвітній школі І-ІІст. відбувся районний семінар-практикум вчителів образотворчого та музичного мистецтва. Тема семінару: «Розвиток особистості через активну художню діяльність і творче самовираження у сфері мислення».
31 бер. 2015

Засідання круглого столу

В рамках проведення Тижня молодого вчителя гарною традицією стало проведення зустрічі молодих спеціалістів з досвідченими педагогами району. 31 березня 2015 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «Педагогічна ідея – це повітря, в якому розправляє крила педагогічна творчість». В заході взяли участь вчителі Маловисківського району, які атестуються в 2015 році на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії» та встановлюють або підтверджують педагогічне звання «старший вчитель», а також молоді спеціалісти, які тільки розпочинають свою педагогічну діяльність.
28 бер. 2015

Обласний зліт молодих учителів Кіровоградщини

26 – 28 березня 2015 року відбувся 44 обласний зліт молодих учителів Кіровоградщини. У даному заході взяли участь молоді спеціалісти з усіх районів області. Молоді педагоги демонстрували професійну майстерність, уміння застосовувати ІКТ, знання педагогіки та психології, різнобічний світ своїх захоплень.
26 бер. 2015

Використання усної народної творчості в мовленнєвому розвитку дітей

Майстер-клас на тему «Використання усної народної творчості в мовленнєвому розвитку дітей» для педагогічних працівників ДНЗ під керівництвом вихователя-методиста Павленко Катерини Іванівни відбувся 26 березня 2015 року в Смолінському ДНЗ «Ромашка».
20 бер. 2015

Здорова нація – запорука благополуччя держави

Засідання школи педагогічної майстерності з фізичної культури на тему «Здорова нація – запорука благополуччя держави» відбулося 19 березня 2015 року в Маловисківському ДНЗ «Чебурашка».
16 бер. 2015

Семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів

16 березня 2015 року в Маловисківській загальноосвітній школі №3 І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів. Тема семінару: «Соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами». Перед роботою семінару в.о. директора школи Шусь І.С. привітала учасників заходу.