Два мільйони тюльпанів на батьківщині українського театру

7 трав. 2015
Як відомо, в інтернеті є все. Зокрема, й інформація про найцікавіші місця нашої країни. Отже, якщо ви поцікавитесь куди в Україні краще поїхати і що цікавого там можна побачити, то неодмінно натрапите на пораду відвідати Кіровоградський дендропарк. Адже тут цього року висаджено два мільйони (!) найрізноманітніших тюльпанів. Отакої. Якщо троянд було лише мільйон, то тут вдвічі більше. І якщо троянди були лише червоними, то тут – весь спектр кольорів.

А крім тюльпанів… Втім, самі може поїхати і побачити все на власні очі, як це зробили вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Але перш ніж завітати в обласний центр, наша група завітала до хутора Надія.

Тут діти (а це переважно учні 5-х класів Маловисківськіх шкіл) дізнались багато цікавого про не лише засновників українського професійного театру та історію краю та України кінця ХІХ- початку ХХ століття, але й про те як і чим жили люди того часу.

Це була вже шоста екскурсійна подорож в рамках проекту «ККК» (Культурна карта краю»).

То ж вирушайте в дорогу і побачите багато не лише цікавого, але й корисного. І обов’язково візьміть з собою дітей і онуків.

До речі, дітей і онуків запрошуємо до участі у проекті «Д І Ти Кіровоградщини» (Дитячий інтелектуальний табір на Чорному морі).

Бажаючих з приємністю та користю оздоровитися та відпочити запрошуємо на організаційні збори, які відбудуться 14 травня в актовій залі Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Початок зборів - 1700.

Наталія Бабаєва, керівник «Клубу інтелектуальних ігор» районного Будинку дитячої та юнацької творчості, голова районної організації «Просвіта»