[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

16 бер. 2015

Фінал чемпіонату області з інтелектуальних ігор

Фінал чемпіонату області з інтелектуальних ігор відбувся минулої неділі у Кіровограді.Кращі команди області виборювали звання чемпіонів по Що? Де? Коли?, брейн- рингу, своїй грі.Малу Виску представляли команди РБДЮТ та гімназіі.
13 бер. 2015

Наказ про затвердження результатів II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій, російської мови та літератури, правознавства, трудового навчання

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково - дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18 серпня 1998 року № 305, на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2012 року № 916 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2012/2013 навчальному році", наказу управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації № 352 від 25.09. 2014 р. та наказів відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації №44 від 13.02.2015р., №60 від 27.02.2015 р., №7 від 12. 01.2015р. організовано та проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, інформаційних технологій, російської мови та літератури, правознавства, трудового навчання
11 бер. 2015

Навчається кадровий резерв

12 березня 2015 року в Маловисківському ДНЗ "Ромашка" відбулося чергове засідання школи кадрового резерву завідувачів дошкільними навчальними закладами
11 бер. 2015

Майстер-клас вчителя географії Крячко Н.В.

11 березня 2015 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації відбувся майстер-клас вчителя географії Маловисківської гімназії Крячко Наталії Вікторівни з проблеми "Використання технологій схематичного унаочнення навчального матеріалу на уроках географії в рамках нового Державного стандарту базової та повної середньої освіти".
3 бер. 2015

Засідання колегії відділу освіти

3 березня 2015 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Маловиськівської райдержадміністрації за участю керівників загальноосвітніх та позашкільних закладів району.
1 бер. 2015

Проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Найпоширенішим інтелектуальним змаганням для учнів загальноосвітніх шкіл є олімпіади, які стають дієвим засобом мотивації до навчання, підвищення пізнавальної активності, поглиблення і розширення знань. З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 1 березня 2015 року проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства.
27 лют. 2015

Семінар –практикум педагогів – організаторів та керівників гуртків позашкільних закладів

27 лютого 2015 року на базі Маловисківського РМК відбувся семінар –практикум педагогів – організаторів та керівників гуртків позашкільних закладів з проблеми: «Педагогічні умови формування ціннісних орієнтацій школярів у виховному середовищі району». У семінарі взяли участь педагоги – організатори із 22 загальноосвітніх навчальних закладів району, керівники гуртків Маловисківського РБДЮТ та Смолінського НВО.
26 лют. 2015

Робота вихователя різновікової групи над розвитком математичного логічного мислення, пам’яті, уваги та уявлення

Для працівників дошкільних навчальних закладів не є секретом, наскільки відрізняється робота вихователя в групах, де виховуються діти одного віку, від роботи в групах різновікових.
26 лют. 2015

Дошкілля та початкова школа: принципи наступності

Реалізуючи принцип наступності дошкілля і школи, педагоги Смолінського ДНЗ № 1 «Ромашка» та Смолінського НВО провели 26 лютого 2015 року спільну педагогічну раду на тему «Розвиток логіко-математичної компетентності дошкільників». Вчителі початкових класів НВО та вихователі ДНЗ визначили спільні завдання дошкільної та шкільної програм, які мають стати основним змістом дошкільної математичної підготовки малюків.
21 лют. 2015

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт

21 лютого 2015 року відбувся завершальний етап ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Щорічне свято юних науковців як завжди пройшло на високому рівні.