[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

2 лют. 2015

У творчому тандемі

2 лютого в бібліотеці районного методичного кабінету відбулося засідання клубу "Діалог". Участь у заході взяли бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів та центральної районної бібліотеки. До уваги слухачів запропоновано розгляд питань: • Інноваційні форми роботи бібліотеки. • Система роботи бібліотекаря з формування культури читання. • Блог бібліотеки як інструмент роботи бібліотекаря.
29 січ. 2015

Інтерактивне навчання – засіб засвоєння нового досвіду

Вперше після новорічних свят завідувачі дошкільних навчальних закладів району зустрілись29 січня 2015 року на семінарі в Маловисківському ДНЗ "Ромашка". Темою семінару стало інтерактивне навчання як засіб засвоєння нового досвіду. Мова йшла про основні поняття інтерактивного навчання, класифікацію інтерактивних методів навчання та технології їх використання.
22 січ. 2015

Заходи з реалізації завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди

З понеділка по четвер (19 – 22 січня) в Смолінському ДНЗ №1 відбувся ряд заходів з реалізації завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і річниці проголошення Акта злуки). Мета заходу: виховання у підростаючого покоління патріотичного ставлення до Батьківщини, виховання громадянської гідності та єдності, відповідальності за майбутнє своєї країни.
22 січ. 2015

День Соборності та Свободи України в Смолінському дошкільному навчальному закладі №3 «Ромашка»

На честь святкування Дня Соборності та Свободи України в Смолінському дошкільному навчальному закладі №3 «Ромашка» з дітьми були проведені бесіди на тему «Наша країна – єдина Україна».
21 січ. 2015

Заключний етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель-року – 2015»

20-21 січня 2015 року відбувся заключний етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель-року – 2015» у номінаціях: «Українська мова та література», «Хімія», «Правознавство», «Образотворче мистецтво». До ІІ етапу обласного туру конкурсу пройшли по 5 учасників із кожної з номінацій. Педагоги взяли участь у таких конкурсних випробуваннях: «Навчальний проект», «Урок» та «Самоаналіз уроку» за результатами яких фахові журі визначили переможців у кожній номінації.
21 січ. 2015

До уваги шкільних координаторів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки від 07.05.12 № 552 "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 24 травня 2012 р. за № 819/21131, Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" в Україні (далі – Конкурс) у 2014/2015 навчальному році буде проведено в два етапи: Всеукраїнський (для учнів 2-6 класів) – 5 грудня 2014 року та Міжнародний (для учнів 2 - 11 класів) – 19 березня 2015 року.
20 січ. 2015

Авторська майстерня «Психологічні аспекти проектування сучасного уроку математики на засадах компетентнісного підходу»

20 січня 2015 року розпочала свою роботу районна авторська майстерня «Психологічні аспекти проектування сучасного уроку математики на засадах компетентнісного підходу» Заслуженого вчителя України, вчителя математики Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Руденко Валентини Олександрівни. До участі в роботі першого установчого заняття були запрошені Грузін Т.Б. (Мануйлівський НВК), Ракул Л.А., Котлярова Т.В.(Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ст.), Бондар І.Ю., Умрихіна В.В. (Маловисківська гімназія), Миколенко А.В.(Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ст.), Тутаєва М.О. (Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст.), Петренко Н.Г. (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст.).
13 січ. 2015

Підсумковий наказ про затвердження результатів II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 н.р.

На підставі рішень журі II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів НАКАЗУЮ: 1. Затвердити результати II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та нагородити переможців дипломами I-III ступенів (додаток №1) 2. Оргкомітету II (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів підготувати аналітичні матеріали за підсумками олімпіад (додаток №2
24 груд. 2014

24 та 25 грудня на базі відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації пройшов І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, який був проведений з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.
19 груд. 2014

Про подарунки на Миколая подбала держава

До Дня Святого Миколая отримали подарунки педагоги та учні в закладах освіти Маловисківського району.