Семінар-практикум директорів загальноосвітніх закладів

19 трав. 2015
19 травня на базі Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся постійно діючий семінар-практикум директорів загальноосвітніх закладів з проблеми "Впровадження здоров`язберігаючих технологій в практику роботи школи". У ході семінару керівники закладів ознайомилися з уроками педагогів Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. та реалізацією проблеми, над якою працював заклад протягом останніх п`яти років.

Розпочали семінар начальник відділу освіти Шпак А.В. та завідувач районним методичним кабінетом Кислякова В.Ф. Директор закладу Гоян Ольга Миколаїівна презентувала присутнім роботу загальноосвітнього закладу, провела віртуальну подорож сторінками шкільного сайту, блогами учителів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Осадча Тетяна Анатоліївна розповіла про методичну роботу загальноосвітнього закладу з питання впровадження здоров`язберігаючих технологій. Учитель математики Миколенко Аліна Володимирівна поділилася досвідом роботи щодо науково-дослідницької діяльності в закладі. На завершення семінару педагог-організатор школи Шабанова Лілія Сергіївна провела фрагмент тренінгу "Калейдоскоп арттерапевтичних технологій".

Підсумки роботи семінару підвела завідувач районним методичним кабінетом Кислякова В.Ф. У обговоренні взяли участь голова райкому профспілки працівників освіти Барановський В.Д., директор Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст. Тутаєва М.О., директор Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст. Руденко О.А.

Після підведення підсумків роботи начальник відділу освіти Шпак А.В. провела нараду, на якій розглядались питання організації оздоровлення, закінчення навчального року, фінансування закладів.

Відділ освіти маловисківської районної державної адміністрації, районний методичний кабінет дякує адміністарції Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. за змістовно проведену роботу, організацію постійно діючого семінару-практикуму, особлива подяка учителю історії та правознавства Вергуну Р.М. за впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес та управлінську діяльність.

По завершенню роботи керівники закладів відвідали Оникїівське лісове господарство.