Засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології

29 квіт. 2015
29 квітня 2015 року на базі Злинської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої лабораторії вчителів хімії та біології з проблеми "Організація проектної діяльності вчителя на уроках хімії та біології".

Вчитель біології Махно Раїса Петрівна презентувала досвід своєї роботи з організації краєзнавчої роботи учнів та проект «Злинські Каскади - одне з семи чудес природи Кіровоградщини».

Раїса Петрівна провела екскурсію Злинськими Каскадами. Рослинний та тваринний світ урочища дуже різноманітний. 9 видів рослин занесено до Європейського Червоного списку і Червоної книги України, 14 видів тварин - до Червоної книги України. Члени творчої лабораторії мали змогу дослідити флору місцевості: рябчики малі, півники карликові, миндаль дикий, ряст, мускарі.
          Не зважаючи на похмуру погоду, учасники творчої лабораторії отримали задоволення від краси урочища.