«Моя вишивана Україна»

21 трав. 2015
«Нехай до серця ця сорочка ляже, нехай нагадує про рідний дім, про маму й тата, про неньку Україну, а я її носитиму завжди!» під таким гаслом у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Маловисківського району 21 травня 2015 року, як і по всій Україні, відзначили День вишиванки.

Під час проведення свята «Моя вишивана Україна» у Олександрівській ЗШ І-ІІІ ст.. учитель музичного мистецтва Лойтра А.Л. ознайомив учнів із історією створення однієї із найпопулярніших пісень кінця ХХ століття, написаної на слова Дмитра Павличка «Два кольори». Учні прослухали її запис у виконанні Дмитра Гнатюка, який зробив її хітом 70-х років ХХ століття, та Віктора Павліка, який дав їй сьогодні нове життя. Учасниця вокальної групи «Гапсяночка» (Олександрівського СБК) Коваль Ольга заспівала її перед учнями. Кожен клас випробував свої вокальні можливості з виконання пісні.

У Маловисківській ЗШ №3 І-ІІІ ст. класні керівники Давидова Л.П. та Чабан Л.Г. завітали з учнями 8 класів до поетичної вітальні «Українська сорочка – символ нашого народу».

Класні керівники інших навчальних закладів провели бесіди, усні журнали, виставки, флеш-моби, поетичні вітальні та інше.

Фото свята за посиланням