[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

3 лист. 2015

Свято осіннього листочка

Як повідомила методист Маловисківського ДНЗ «Ромашка» Радзієвська Л.І., у закладі відбулося Свято Осіннього Листочка.Чарівна атмосфера свята не залишила байдужими ні дітей, ні дорослих, які приготували для малечі сюрпризи. Діти були активними учасниками дійства, що проходило на подвір’ї закладу. Вони із задоволенням бавилися з гномиком Буркотунчиком та водили хороводи з Осінню. Під час підготовки Свята Осіннього Листочка було організовано виставку осінніх композицій «Осінні фантазії».
28 жовт. 2015

Майстер-клас пройшов класно!

Зал засідань районного методичного кабінету відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації зібрав майже 100% склад вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Не з’явились на засідання лише три вчителя, які захворіли.
26 жовт. 2015

Семінар-практикум заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів

Семінар-практикум заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів з проблеми «Підвищення педагогічної майстерності педагога-організатора щодо забезпечення ефективності функціонування виховної системи навчального закладу».
20 жовт. 2015

Майстер-клас для вчителів індивідуального навчання

20 жовтня 2015 року в бібліотеці відділу освіти відбувся майстер-клас вчителя-методиста Смолінського НВО Курбатової Валентини Василівни для вчителів індивідуального навчання. Мова йшла про формування довільності у дітей із затримкою психічного розвитку. Валентина Василівна поділилася досвідом роботи з такими дітьми, продемонструвала власні напрацювання, що допомагають у підготовці дитини до подальшого життя в соціумі, ознайомила присутніх з різними методами та прийомами, які застосовує на практиці. Керівник майстер-класу продемонструвала власний посібник "Учись думати", завдяки якому вона вчить дитину працювати за певним планом за допомогою вказівок та відповідей у спільному процесі учня й учителя.
16 жовт. 2015

Виховуємо громадянина-патріота

Зараз в Україні складний час, коли в людей зростає національна свідомість, інтерес та повага до культури своєї країни, до рідної мови та історії свого народу. Тому однією з важливих задач, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до звичаїв та традицій свого народу, своєї родини, а також поваги як до національних цінностей українського народу, так і до цінностей інших народів та націй.
15 жовт. 2015

Семінар – практикум вчителів фізики району

15 жовтня 2015 року на базі Маловисківського відділу освіти відбувся семінар – практикум вчителів фізики з проблеми: «Впровадження технології проектного навчання в навчально-виховний процес як ефективний засіб формування предметної компетентності учнів відповідно до нового Державного стандарту».
14 жовт. 2015

День захисників України в закладах освіти

14 жовтня у державі відзначається День захисника України. Рік тому це державне свято встановлено Указом Президента з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої Батьківщини. Захисники України-це ті, хто боронять нашу державу на Сході, волонтери, військовослужбовці всіх поколінь.
9 жовт. 2015

Готуються до захисту Батьківщини

Протягом двох осінніх днів 8-го та 9-го жовтня оздоровчий комплекс «Лісова пісня», що біля с. Оникієве перетворився на військово-патріотичну базу з підготовки юнаків 11-х класів загальноосвітніх шкіл району до захисту суверенітету і цілісності нашої батьківщини – України. Цей збір зібрав юнаків основної і підготовчої медичних груп загальноосвітніх шкіл району а це, близько сотні юнаків. Юнаків супроводжували військові керівники, вчителі фізичної культури та спеціалісти відділу освіти.
9 жовт. 2015

Зустріч з волонтером у Хмелівській ЗШ І-ІІІ ст.. на Маловисківщині

9 жовтня 2015 року учні та вчителі Хмелівської ЗШ І-ІІІ ступенів, що на Маловисківщині, були свідками незвичайної події: до них на зустріч завітав волонтер Вадим Леонтійович Нікітін, представник громадської організації "Патріоти Кіровоградщини", яка допомагає нашим бійцям вижити у непростих умовах війни. Попри свою зайнятість та щільний графік, Вадим Леонтійович з радістю відгукнувся на запрошення учнівського парламенту школи. Його розповідь була цікавою і правдивою, він не приховував реальний стан справ на Сході України, відповідаючи на різноманітні запитання школярів.
8 жовт. 2015

Творча лабораторія з пошуково-дослідницької діяльності ...

в 2015-2016 н.р. розпочала свою роботу 08 жовтня 2015 року із засідання в Хмелівському дошкільному навчальному закладі "Струмочок" за темою "Розвиток пізнавального мислення дошкільників через організацію пошуково-дослідницької діяльності". Участь у засіданні взяли вихователі з усіх ДНЗ району та методист РМК відділу освіти Людмила Шведенко.