[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

20 лют. 2015

Районний семінар-практикум для вчителів, що викладають мову національних меншин

20 лютого на базі Злинської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ст. проведено районний семінар-практикум для вчителів, що викладають мову національних меншин з проблеми "Сучасний урок російської мови. Новий Державний стандарт".
18 лют. 2015

Підвищення фахової майстерності педагогів через роботу в творчій групі

Вихователь-методист дошкільного навчального закладу "Ромашка", що в Малій Висці, керівник творчої групи вихователів ДНЗ Радзієвська Людмила Іванівна продовжує працювати над підвищенням фахової майстерності педагогів, навчає їх умінню адаптувати отриману теоретичну й практичну інформацію до умов власної педагогічної діяльності.
17 лют. 2015

Майстер клас вчителя початкових класів Лисенко О.М.

17 лютого на базі Маловисківської ЗШ №3 I - III ступенів було проведено майстер клас вчителя початкових класів Лисенко О.М. Перед початком роботи Оксана Миколаївна провела емоційне налаштування , використавши вправу "Будиночки для емоцій.

Участь юних науковців Маловисківщини у святі науки та творчості нашої області

14 лютого 2015 року в актовій залі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулося відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

4 лют. 2015

Районний семінар-практикум вчителів, що викладають предмет Захист Вітчизни

4 лютого на базі Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів, що викладають предмет Захист Вітчизни. У роботі взяли участь 16 вчителів загальноосвітніх шкіл району та методист районного методичного кабінету з оздоровчо-фізкультурного напряму – Рибак Валентин Сергійович.