Засідання творчої лабораторії учителів англійської мови

29 квіт. 2015
29 квітня 2015 року в Маловисківській ЗШ №4 І-ІІІ ст. відбулося засідання творчої лабораторії учителів англійської мови з проблеми "Формування комунікативної та соціокультурної компетентності учнів початкової школи". Присутні учителі-філологи, які викладають англійську мову в початкових класах, ознайомилися з такими питаннями як соціокультурний компонент змісту навчання як засіб підвищення мотивації та інтересу до вивчення іноземних мов та роль ігрових вправ і завдань на уроках іноземної мови як засіб активізації мовленнєвої діяльності учнів.

Керівник РМО учителів іноземної мови Пєєва катерина Михайлівна проаналізувала підручник з англійської мови для 3 класу О.Карпюк.

Педагоги Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст. Біляєнко Ірина Анатоліївна та Сидоренко Наталія Віталіївна ознайомили колег з досвідом роботи щодо використання ігрових ситуацій на уроках англійської мови.