[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

15 черв. 2015

Літній відпочинок у пришкільному таборі «Сонечко»

15 червня у таборі «Сонечко» Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.. відпочивало близько 200 дітей. Ранок зазвичай розпочався лінійкою, де було оголошено план занять на день.
10 черв. 2015

Патріотичний фестиваль «Де козак, там і слава»

У Маловисківському районі вперше пройшло патріотично-національне козацьке свято під назвою «Де козак, там і слава». Його організували відділи освіти та культури і туризму РДА, РБДЮТ та РЦСССМ.
9 черв. 2015

Проведення змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку 2015 року

9 червня 2015 року педагоги закладу радо зустріли вихованців пришкільного табору з денним перебуванням «Сонечко». Керівник творчого об’єднання «Історичне та географічне краєзнавство, народознавство» Шарко О.А. підготувала віртуальну подорож в історію краю.
8 черв. 2015

Майстер-клас з учнями 7-го класу (класний керівник Самойленко А.О.)

При тісній співпраці педагогічних колективів Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості та Мар’янівської загальноосвітньої школи 8 червня 2015 року проведено майстер-класи з учнями 7-го класу (класний керівник Самойленко А.О.) .
3 черв. 2015

Районний фізико – математичний марафон

03 червня 2015 року на базі Маловисківської ЗШ№4 І-ІІІ ступенів відбувся четвертий районний фізико – математичний марафон. У марафоні взяли участь команди з 14 загальноосвітніх навчальних закладів.
1 черв. 2015

З Днем захисту дітей

1 червня 2015 року в міському парку проведено заходи з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.
29 трав. 2015

Свято Останнього дзвінка

29 травня 2015 року в загальноосвітніх школах району відбулось свято Останнього дзвінка.
27 трав. 2015

Заняття-практикум

27 травня на базі Маловисківського методкабінету відбулося чергове заняття авторської майстерні. Цього разу Руденко В. О. провела практикум "Блог, як ефективний інструмент для розвитку професійної компетентності педагога та проектування дистанційного супроводу освітньої діяльності". Заняття розпочалося із релакс-вправи на формування середовищної взаємодії та персональної відповідальності. Важливим моментом стало обговорення інтерв'ю "Освіта для життя" із Лілією Гриневич (голова комісії ВР України з питань науки та освіти), яке окреслює стан реформування освіти.
26 трав. 2015

Нарада-семінар «Літнє оздоровлення школярів»

26 травня 2015 року в райметодкабінеті відділу освіти відбулася нарада-семінар керівників пришкільних таборів відпочинку. Завданням наради-семінару було підвищення фахового рівня керівників пришкільних таборів відпочинку з питання організації роботи пришкільних таборів відпочинку.
21 трав. 2015

День вишиванки у відділі освіти

Щороку третій четвер травня відзначається як Всеукраїнське свято - День вишиванки. В 2015 цей день відзначають 21 травня. Методичний кабінет відділу освіти Маловисківської РДА приєднався до когорти людей, які цінують та бажають зберегти українські традиції носіння етнічного одягу. Працівниками відділу освіти в цей день була проведена фотосесія, світлини якої нагадують про щирість та щедрість українського народу.