[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

9 вер. 2015

Урочистості з нагоди відкриття обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного та ракетомодельного спорту

9 вересня 2015 року у актовій залі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися урочистості з нагоди відкриття обласних змагань серед учнівської молоді з авіамодельного та ракетомодельного спорту.
1 вер. 2015

Шановні колеги, учні, батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
1 вер. 2015

День знать

1 вересня 2015 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань – Першого дзвінка в Маловиксівській ЗШ №3 І-ІІІ ступенів.
31 серп. 2015

Засідання методичної студії психологів

Засідання методичної студії психологів відбулося 27 серпня 2015 року в Маловисківському районному будинку дитячої та юнацької творчості. Тема засідання: "Роль, місце та рсновні функції працівників психологічної служби в організації навчально-виховного процесу".
26 серп. 2015

Серпневе засідання вчителів фізики та математики

26.08.2015 року на базі Маловисківської ЗШ№4 І-ІІІ ст.. відбулося серпневе засідання вчителів фізики та математики району з проблеми:«Якісна середня освіта як запорука успіху України в майбутньому». За словами Редьярда Кіплінга «Освіта–найвеличніше з усіх земних благ, але тільки тоді, коли вона найвищої якості. Інакше вона абсолютно даремна».
26 серп. 2015

Секційне засідання учителів української мови та літератури

26 серпня у бібліотеці районного методичного кабінету відбулося серпневе секційне засідання учителів української мови та літератури.
24 серп. 2015

Фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2015 відкрито

14 серпня 2015 року у Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця», що умісті Батурині на Чернігівщині, розпочався ІІІ (фінальний етап) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура» – 2015: «Гетьманська Україна».
23 черв. 2015

Екскурсія вчителів природничого циклу до Южно-Української АЕС

Ми живемо в епоху залежності від електроенергії, адже все зупиняється, коли вимикається світло. Нині життя неможливе без енергії атома. В Україні знаходиться 4 діючих АЕС: Запорізька, Хмельницька, Рівненська та Южно-Українська. Саме на останній з них 23 червня 2015 року і побували з екскурсією вчителі природничого циклу Маловисківського району. Педагоги поставили за мету ознайомитися з принципами роботи ЮУАЕС.
19 черв. 2015

Аеропорт.Той день

У залі засідань відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації було організовано колективний перегляд фільму «Аеропорт.Той день».
15 черв. 2015

Гуртує гра «Сокіл» («Джура»).

Колектив обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді переконаний: саме зараз патріотичне виховання юних українців повинно стати флагманом виховного процесу. Тільки молодь, яка виросла патріотами, зможе побудувати сильну і незалежну державу. Саме таку молодь гуртує гра «Сокіл» («Джура»).