« Крок вперед» на шляху до творчої реалізації підростаючого покоління в позашкільний час. Смолінський досвід

19 лист. 2013
Глава держави наголошує на необхідності залучення більшої кількості дітей до гурткової роботи з метою задоволення їх освітньо-культурних потреб, розвитку їх духовності та творчої самореалізації. Саме з такими словами до всіх присутніх звернулася керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова, яка 19 листопада 2013 року разом з головним спеціалістом відділу освіту райдержадміністрації Аллою Шпак відвідала відкрите заняття дитячого танцювального колективу „Крок вперед” Смолінського навчально-виховного обєднання „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –гімназія-позашкільний навчальний заклад” під назвою „Країна дитячих талантів”.

В ході відкритого уроку керівник танцювального колективу Ірина Корчинська розповіла про історію створення колективу та його тернистий шлях до здобутих перемог. Так, на сьогодні, колектив „Крок вперед” є кращим танцювальним колективом смт. Смоліне 2012 року, 2013 року, срібним та бронзовим призером Всеукраїнського фестивалю сучасного танцю „Нове покоління” в м. Чернігів та багатьох інших конкурсів і оглядів мистецтва хореографії. Гурток складається з 3-х груп дітей віком від 6 до 16 років та налічує майже 70 вихованців.

„Сучасний танець з`явився у Смолінському ДЮЦі у 2008 році у якості експерименту. Його метою було не лише пропагування сучасних стилів хореографії, а й дати можливість дітям середнього і старшого шкільного віку знайти собі друзів, піднятися над своїми комплексами та страхами, можливість віднайти своє „Я”, зробити той самий „крок вперед” у своєму житті. Девіз нашого творчого колективу: „Танець - наше дихання, наш пульс, ритм нашого життя” – підкреслила у своїй розповіді Ірина Корчинська.

Вихованці танцювального колективу „Крок вперед” показали високий рівень своєї майстерності виконавши для всіх присутніх хореографічні постановки "Рок-н-ролл по-українськи" та „Маленька вечірка”.

Високо оцінивши роботу керівника гуртка та навички його вихованців Анна Гончарова зазначила: „Президент вимагає від влади всебічної уваги обдарованим дітям і удосконалення позашкільної роботи. Кожна дитина повинна розвиватися творчо, відвідувати   гуртки та секції”