Районний семінар-практикум вчителів 2-4 класів

19 лист. 2013
Формування освітніх компетентностей на уроках в початкових класах шляхом впровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій. Саме такою була тема районного семінару-практикуму вчителів 2-4 класів, який пройшов 19 листопада 2013 року на базі Злинської ЗШ № 1 І-ІІІ ст. За мету було взято виховання людини нового покоління з використанням компетентнісно-орієнтованих педагогічних технологій.

Організаційно-інформаційний блок включав зустріч учасників семінару, під час якої учні представили свій заклад, ознайомлення з планом роботи та тренінг для позитивного налаштування на роботу.

В рамках практичного блоку присутнім було запропоновано  відвідати ряд уроків:  у 2-Б класі – математика, урок-гра «Устное сложение двузначных чисел с переходом через разряд» (вч. Шульга С.І.), у 3-А класі – урок розвитку зв’язного мовлення «Складання усного тексту-розповіді на тему «Осінь-чарівниця» (вч. Голованова О.В.), у 4-А класі – урок читання «Літературна казка Ю.Ярмиша «Як солов’ятко вскочило в біду» (вч. Романюкова В.Г.)

Методичний блок складався з таких розділів:

1. Презентація роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів «Творчий вчитель – джерело успіху» (керівник ШМО Сірікова Н.А.);
  2. Конкурсно-розважальна гра знавців української мови «Мова – життя духовного основа!» (вч. Жиган О.Д., Колечкіна В.П., Стельмухова С.А.);
  3. Майстер-клас із виготовлення оберегу-ляльки-мотанки (вч. Голованова О.В.);
  4. Рекомендації щодо впровадження нових вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі початкової освіти (вчитель-методист Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. Лисенко О.М.

Підсумки роботи семінару підвела методист РМК відділу освіти Шведенко Л.О.