[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

Робочий візит 12.02.2014

12 лютого 2014 року заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Ємельяненко Т.А. та начальник відділу освіти Синчук Л.С. побували з робочим візитом у Маловисківській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів, Лозуватській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та Лозуватському дошкільному навчальному закладі «Калинка».

Районний семінар учителів економіки

12 лютого 2014 року на базі Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів економіки з проблеми «Сучасний урок економіки. Інноваційний підхід до активізації пізнавальної активності учнів».

Матеріали інтернет-конференції щодо організації ЗНО – 2014

12 лютого Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти проведено щорічну інтернет-конференцію присвячену актуальним питанням зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, зокрема, стану та проблемам реєстрації учасників ЗНО.
11 лют. 2014

Робочий візит начальника відділу освіти

11 лютого заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Емельяненко Т.А., начальник відділу освіти Синчук Л.С. відвідали території сільських рад, зокрема Паліївської, Злинської та Розсохуватської. З робочим візитом керівники побували на території Паліївської сільської ради з метою ознайомлення із соціальною інфраструктурою та перспективами діяльності даної території.

Засідання школи молодого філолога

Використання ІКТ одночасно з інноваційними прийомами і методами навчання при викладанні предметів гуманітарного циклу та застосування їх під час проведення уроків та позакласних заходів підвищує продуктивність праці вчителя і учнів; інформаційність процесу викладання; можливість використання наочності на заняттях; мотивацію та індивідуалізацію навчання; розвиток творчих можливостей учнів; рівень сприятливого емоційно-психологічного стану.
11 лют. 2014

"Здорова дитина - здорова нація"

Саме тому велика увага в дошкільному вихованні приділяється здоров'язбережувальним технологіям та оздоровчим заняттям. Педагоги дошкільних закладів намагаються зміцнити здоров'я своїх вихованців різними засобами: це й оздоровчі процедури, загартування в різні пори року, а особливо в літній оздоровчий період, і спортивні змагання, турніри, естафети в щоденній роботі, й дні та тижні здоров'я.
10 лют. 2014

Районний семінар-практикум вчителів етики на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.

10 лютого на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. проведено районний семінар-практикум вчителів етики з теми «Спілкуймося з відкритим серцем». Розпочав семінар директор школи Панов О.І., який провів екскурсію по закладу, в ході якої учасники побачили новостворений етнографічний музей, класні кабінети, прекрасний кабінет хореографії.
10 лют. 2014

Ми - олімпійська надія України!

Саме під таким гаслом пройшло спортивно-масове змагання, серед школярів 5-6 класів, «Олімпійське лелеченя». Святково прикрашена спортивна зала Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст. зустріла теплом учасників змагань із шкіл району.
7 лют. 2014

Апаратна нарада методистів районного методичного кабінету

07 лютого проведено апаратну нараду методистів районного методичного кабінету. На нараді розглянуто питання щодо участі учнів району у обласному етапі олімпіад з базових дисциплін, проведенні у районі Тижня молодого вчителя, зокрема конкурсу для молодих спеціалістів «Учитель це поклик душі», проведення атестаційної експертизи Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст., хід підготовки до проведення атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу «Сонечко», Злинської сільської ради та ряд інших поточних питань організації методичної діяльності в районі. Вела апаратну завідувач районним методичним кабінетом Кислякова В.Ф.
6 лют. 2014

Робочий візит заступника голови Маловисківської районної державної адміністрації Т. Ємельяненко та начальника відділу освіти Л.Синчук до Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. та дошкільного закладу «Колосок»

06 лютого заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Ємельяненко Т.А. та начальник відділу освіти Синчук Л.С. відвідали Олександрівську ЗШ І-ІІІ ст. Під час робочої поїздки керівники оглянули школу, обговорили питання щодо забезпечення сталої роботи під опалювального сезону.