ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

16 лист. 2013
16 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури для учнів 7-11 класів. Участь в районному етапі взяли учні 17 навчальних закладів району, а саме Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст., Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст., Маловисківської гімназії, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст., Марянівської ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівського НВК, Паліївської ЗШ І-ІІІ ст., Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст., Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст., Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Смолінського НВО, та Лозуватської ЗШ І-ІІ ст.

Більшість учасників продемонструвала належний рівень знань з української мови та літератури. Найбільш результативним ІІ етап Всеукраїнської олімпіади був для учнів Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст, Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст, Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст., Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст., Маловисківської гімназії, Марянівської ЗШ І-ІІІ ст, Смолінського НВО, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

7 клас

І місце                 Матюшенко Олександр, учень Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст.

ІІ місце                Шевченко Ярослав, учень Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст.

ІІІ місце               Заєць Артем, учень Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.

8 клас

І місце                 Маслова Анастасія, учениця Маловисківської гімназії

ІІ місце                Пилипенко Катерина, учениця Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.

ІІІ місце               Сніцар Катерина, учениця Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.

9 клас

І місце                  Саруханян Діана, учениця Марянівської ЗШ І-ІІІ ст.

ІІ місце                 Колеснік Анастасія, учениця Маловисківської гімназії

ІІІ місце                Іржова Марина, учениця Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст.

10 клас

І місце                   Флуєрар Катерина, учениця Маловисківської гімназії

ІІ місце                  Мялова Ольга, учениця Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце                 Марченко Леонід, учень Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст.

11 клас

І місце                    Лисенко Ольга, учениця Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.

Кадубець Дмитро, учень Маловисківської гімназії

ІІ місце                   Філіп’єва Валерія, учениця Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце                  Бікі Дар’я, учениця Смолінського НВО

Щиро вітаємо переможців!!!