Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва

29 лист. 2013
28 листопада 2013 року у Маловисківській гімназії відбувся районний семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему: «Вплив мистецтва на розвиток творчих здібностей учнів». Учасники семінару відвідали відкритий урок у 7-ому класі «Монументальний живопис. Ескіз вітража за власним задумом», позакласний захід «Український рушник – символ праці і краси. Обряд сватання.» А також стали активними учасниками тренінгу «Особистісне зростання»