Обласний конкурс «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ»

5 груд. 2013
5.12.2013 року у м. Кіровограді відбувся обласний конкурс «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ» з метою визначення рівня обізнаності і сприяння поглибленню знань з питань міжнародної безпеки та співробітництва України з ЄС.

5.12.2013 року у м. Кіровограді відбувся обласний конкурс «Безпечна Україна. Безпечна  Європа. Безпечний світ»  з метою визначення рівня обізнаності і сприяння поглибленню знань з питань міжнародної безпеки та співробітництва України з ЄС.

У роботі даного конкурсу брала участь і делегація Маловискіського району - учні 11 класів Маловисківської ЗШ № 3 : Кравченко Владислав, Кравченко Артем, Журавка Юлія і методист РБДЮТ Богодвид Л.П.

В конкурсі взяли 25 делегацій з районів  Кіровоградської області та делегація з Чернігівської області (смт. Варва).

Конкурс відбувався у форматі гри – регіональної сесії Європейського Молодіжного Парламенту, що включав слідуючі напрямки :

• «Міжнародна безпека. Модель безпеки для України» ;

• «Роль суспільства в розвитку європейської та євроатлантичної інтеграції України» ;

• «Значення  ЗМІ та мережі Інтернет на розвиток суспільної думки. Конфіденційність

та безпека в Інтернеті» ;

• «Екологічна безпека. Вплив глобалізації та екології на майбутнє України».

Делегація Маловисківщини активно брала участь у загальному тімбілдінгу, в роботі у комітетах, в церемонії закриття конкурсу та в  проведенні Генеральної Асамблеї.

Дуже радує те, що наші учні гідно представили Маловисківський район та набрали найбільшу кількість балів у вище згаданих напрямках.

Учасники конкурсу мали змогу надати своє сласне бачення проблем та аргументів, пропозиції щодо їх вирішення.

Даний регіональний конкурс був організований департаментом освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, управлінням у справах молоді та спорту Кіровоградської ОДА, управлінням освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоградським обласним ЦДЮТ за сприяння та підтримки : Міністерства закордонних справ України, центру інформації та документації НАТО в Україні, громадської Ліги «Україна -НАТО» Кіровоградського  ЦЄІ.

Серед районів Кіровоградщини, наш район виступив достойно завдяки тісній співпраці РБДЮТ і Маловисківської ЗШ № 3.

Щира вдячність за співпрацю адміністрації Маловисківської ЗШ № 3, заступнику директора з навчальної роботи Шусь І.С. та класному керівникові 11–Б класу, вчителю історії Бакалінській О.В.

Делегація Маловисківського району привезла з собою сертифікат за змістовну підготовку учнів та результативну участь у конкурсі.

Хочеться з гордістю сказати, що завдяки таким розумним учням Маловисківщини, наша країна матиме достойне майбутнє.

Богодвид Л.П.

Методист  Маловисківського РБДЮТ