[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

26 лют. 2014

Засідання динамічної групи вчителів історії

26 лютого 2014 року в районному методичному кабінеті пройшло чергове засідання динамічної групи з впровадження технології кооперативного навчання. Динамічна група діє в структурі районного методичного об'єднання з 2008 року. Керівником динамічної групи є вчитель історії Мануйлівського НВК Постолюк П.І.
25 лют. 2014

Проведення апробації Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності районних методичних кабінетів

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» «Про апробацію Орієнтовних критеріїв», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України «Про завершення науково-пошукового проекту «Критеріальний підхід до оцінки діяльності районних методичних кабінетів як науково-методичних установ» з 17 лютого розпочато апробацію Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності районного методичного кабінету відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації.
24 лют. 2014

Районний семінар вчителів трудового навчання

24.02 2014 року у Розсохуватській ЗШ Ι-ΙΙ ст. відбувся районний семінар вчителів трудового навчання . Вчитель Савенко Лариса Іванівна провела відкритий урок у 8 класі на тему «Технологія приготування страв з борошна. Приготування вареників з картоплею.»
21 лют. 2014

Засідання школи педагогічної майстерності

Засідання школи педагогічної майстерності для інструкторів з фізкультури та вихователів дошкільних навчальних закладів на тему «Спортивні вправи та ігри — ефективний засіб фізичного виховання дошкільників» відбулося на базі Смолінського дошкільного навчального закладу №3 «Ромашка».
20 лют. 2014

Молодь за здоровий спосіб життя

20 лютого на базі Копанської загальноосвітньої школи I-III ступенів проведено районний семінар вчителів основ здоров’я на тему «Молодь за здоровий спосіб життя». Участь у семінарі взяли представники всіх навчальних закладів району: вчителі основ здоров’я та педагоги тренери превентивних проектів.
20 лют. 2014

Семінар-практикум учителів іноземної мови

19 лютого 2014 року на базі Паліївської ЗШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум учителів іноземної (німецької) мови. Тема семінару «Позакласна робота з предмета як засіб з комунікативних навичок». Педагогам району презентовано систему позакласної роботи вчителів німецької та англійської мови Паліївської ЗШ І-ІІІ ст. Кривошеєвої Наталії Іванівни та Чиніної Вікторії Миколаївни.
19 лют. 2014

Робочий візит начальника відділу освіти

19 лютого заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Емельяненко Т.А. та начальник відділу освіти Синчук Л.С. з робочим візитом відвідали Мануйлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад».
18 лют. 2014

Робочий візит начальника відділу освіти

18 лютого начальник відділу освіти Синчук Л.С. з робочим візитом відвідала Маловисківську гімназію. В робочій поїздці брав участь начальник господарчої групи відділу освіти Барановський О.М.
17 лют. 2014

Засідання районного методичного об’єднання вчителів російської мови

17 лютого на базі Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. проведено районний семінар-практикум для вчителів російської мови з проблеми: «Нова програма з російської мови: наукові форми і методи та шкільна практика».
15 лют. 2014

Відзначення 25-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого 2014 року з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав, за участю керівництва районної державної адміністрації, районної ради та міської ради, керівників територіальних органів міністерств та відомств України, підприємств, установ, організацій і громадськості району проведено ходу, покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам - афганцям в м. Мала Виска. Пам’ять загиблих вшановано хвилиною мовчання