Сесія парламенту дітей Маловисківського району

11 груд. 2013
11 грудня 2013 року у Маловисківському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулася сесія парламенту дітей Маловисківського району

В роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Жовтило Леонід Борисович, керівник апарату Маловисківської РДА Гончарова Анна Володимирівна, в.о. обов’язки начальника відділу освіти Маловисківської РДА Шпак Алла Володимирівна, заступник голови ветеранської організації Малашенко Віктор Гнатович, культорганізатор терцентру соціального обслуговування населення Клюшник Людмила Павлівна.

Програма сесії передбачала підписання Угоди про співпрацю у реалізації проекту «Самоврядування дітей, учнівської молоді, влади, педагогів та батьківської громадськості» та Угоди про співпрацю районного парламенту дітей з ветеранською організацією.

Під час проведення круглого столу відбулася презентація роботи шкільних парламентів. До молодих колег звернувся заступник голови районної ради Жовтило Л.Б., який презентував декілька проектів, до яких хотів би залучити найбільшу кількість молоді. З надією і словами вдячності до дітей та педагогів звернулася керівник апарату Маловисківської РДА Гончарова А.В. та в.о. начальника відділу освіти Маловисківської РДА Шпак А.В.

В I частині проведення сесії відбулися вибори до керівного складу районного парламенту дітей. Тож, головою районного  парламенту стала учениця місцевої третьої школи Сніцар Катерина. Вітаємо її з перемогою!

Також, розглядалися робочі питання, які стосувалися плануванню роботи, поновленню статутів, символіки, структур  шкільних парламентів. Особлива увага зверталася на роботу волонтерських загонів, відзначення 75- річниці Кіровоградської області, створення бази даних депутатів попередніх скликань.