Вітаємо переможців районної олімпіади з фізики

30 лист. 2013

30 листопада 2013 року на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів відбулася районна олімпіада з фізики. У олімпіаді взяло участь 38 учнів з 12 загальноосвітніх шкіл району.

Вітаємо переможців олімпіади!

7 клас
І місцеКучер Юлія, учениця Маловисківської гімназії               (вчитель Горденко Т.А.)

ІІ місцеШмалько Богдан, учень Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів (вчитель Дядюра Г.Г.)

ІІІ місцеОстапенко Сергій, учень Хмелівської ЗШ І-ІІІ ступенів (вчитель Вишневська В.В.),
Царенко Ірина, учениця Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Овсяніков А.М.)

8 клас
І місце - Снісар Катерина, учениця Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів (вчитель Дядюра Г.Г.)

ІІ місце – Решетник Віталій, учень  Маловисківської гімназії (вчитель Горденко Т.А.)

ІІІ місце –Путник Денис, учень Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ступенів (вчитель Бєлов М.М.)

9 клас

І місце – Каплунова Олена, учениця Маловисківської гімназії (вчитель Горденко Т.А.)

ІІ місце – Безугла Тетяна, учениця Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів (вчитель Михайлова О.Є.)

10 клас

І місце-

ІІ місце-

ІІІ місце – Крутофал Олександр,  учень Маловисківської гімназії (Горденко Т.А.)

11 клас

І місце – Гресь Каріна, учениця Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ступенів (вчитель Нечипуренко Т.А.)

ІІ місце – Шестіна Євгенія,  учениця Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів (вчитель Нечипурук А.С.)

ІІІ місце – Міренкова Яна, учениця Маловисківської гімназії (вчитель Горденко Т.А.), Волошиновська Альона, учениця Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів (вчитель Сафронов О.М.)