Олімпіада з правознавства

1 груд. 2013
1 грудня 2013 року в приміщенні Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. проходила олімпіада з правознавства. В зазначеній олімпіаді взяли участь 21 учень загальноосвітніх навчальних закладів району. Забезпечили участь своїх вихованців Маловисківська гімназія, Маловисківська ЗШ №3 та №4 І-ІІІ ст., Оникіївська ЗШ І-ІІІ ст., Злинська ЗШ №2 І-ІІІ ст., Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст., Якимівська ЗШ І-ІІІ ст., Мар'янівська ЗШ І-ІІІ ст., Мануйлівський НВК.

Олімпіада – це серйозна школа творчих змагань, що надає учням можливості перевірити свої знання та вміння, виявити оригінальність мислення, показати здібності до наукового пізнання.

Фахове журі визначило переможців олімпіади з правознавства.

Дипломами І ст. нагороджено:

Корженко Лілію – ученицю 9 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст.

Зубчик Лілію – ученицю 10 класу Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.

Кравченка Артема – учня 11 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.

Корнієнка Олександра – учня 11 класу Маловисківської гімназії

Дипломами ІІ ст. нагороджено:

Саруханян Діану – ученицю 9 класу Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст.

Мялову Ольгу – учениця 10 класу Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.

Габрієлен Артура – учня 11 класу Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст.

Несін Катерину – ученицю 11 класу Якимівської ЗШ І-ІІІ ст..

Дипломами ІІІ ст. нагороджено:

Луценко Валерію – ученицю 9 класу Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.

Мозолеву Ольгу – ученицю 10 класу Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст.

Рейнгардт Інну –ученицю 11 класу Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади!