Є перший в системі електронної реєстрації!

24 жовт. 2013
«Для того, щоб батьки мали можливість обрати дитячий садочок та записати до нього свого малюка, не виходячи з дому за допомогою мережі Інтернет, Уряд впроваджує Єдину електронну базу реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади.», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час Всеукраїнської селекторної наради з керівниками регіонів у серпні 2013 року.

«Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади – по-перше, це зручна послуга, завдяки якій батьки можуть записати свою дитину в чергу на вступ до дошкільного закладу через Інтернет. По друге, - це можливість більш ефективно контролювати кількість дітей в черзі, прогнозувати наповнюваність дитсадків, і відповідно, планувати збільшення кількості місць у дошкільних закладах, - сказав Олександр Вілкул. - Єдині електронні бази реєстрації дітей в дошкільні заклади мають бути створені в усіх регіонах».

Одним з напрямків у розвитку дошкільної освіти є створення власних Інтернет-сайтів дитсадків з 3D-екскурсією закладом і детальною інформацією щодо послуг, кількості місць та програм навчання.

Олександр Вілкул поставив завдання регіонам – прискорити цю роботу. «До кінця року сайти мають бути створені в кожному дитячому садочку в кожному регіоні», - сказав він

Дошкільний навчальний заклад № 5 "Чебурашка" м. Мала Виска став першим дитячим садком району, який запровадив електронну реєстрацію дітей.

Чекаємо прискорених дій по створенню власних сайтів і від інших дитячих садків. Адже до 15 грудня (кінцева дата по впровадженню електронної реєстрації в ДНЗ району) залишається не так багато часу!