[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

22 квіт. 2013

Формування мовленнєвої компетентності молодших школярів крізь призму спадщини В.О.Сухомлинського

Саме під такою назвою 22 квітня 2013 року відбувся семінар вчителів початкових класів району у Маловисківській ЗШ № 3. Учасників семінару гостинним привітанням зустріли учні школи разом зі своєю вчителькою Нехаєнко Іриною Володимирівною.
19 квіт. 2013

Семінар–практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів –організаторів

19 квітня 2013 року на базі Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар–практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів –організаторів.
19 квіт. 2013

Нетрадиційні методики у фізичному вихованні дітей раннього віку

У дошкільному дитинстві закладаються основи здоров'я. Тож дошкільні заклади мають створити сприятливі умови для оптимального фізичного розвитку дитини. Малюк приходить у світ з певними вродженими задатками і можливостями, а його повноцінний фізичний і психічний розвиток потребує з перших днів життя виховного впливу, спрямованого на формування особистості в єдності фізичних і психічних проявів. Сприяння повноцінному фізичному розвитку дитини, підвищенню рівня функціональних та адаптаційних можливостей організму засобами фізичного виховання - саме це і стало темою семінару вихователів груп раннього віку, який відбувся 19 квітня 2013 року в Смолінському ДНЗ № 3 "Ромашка".

Освітня лінія "Мовлення дитини" - реалізація завдань

19 квітня 2013 року Смолінський ДНЗ "Ромашка" зустрічав учасників семінару, що працюють над проблемою "Формування фонематичної компетенції дошкільників".
17 квіт. 2013

Засідання обласної творчої майстерні вчителів природничих дисциплін

17 квітня 2013 року на базі Маловисківської гімназії відбулося засідання обласної творчої майстерні вчителів природничих дисциплін з проблеми «Науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу з природничих дисциплін». Мета заняття обласної творчої майстерні вчителів природничих дисциплін – показати необхідність науково обґрунтованого впровадження сучасних технологій у практику роботи, створити умови для обміну досвідом роботи, педагогічними знахідками.

Засідання школи молодого філолога

Молоді вчителі, доки ваші серця пломеніють, Поки ви не заснули у власнім м’якенькім кубельці, Поспішайте до школи, де вітер романтики віє, Де замріяні мальви всміхаються ніжно веселці. Ці слова стали лейтмотивом другого засідання школи молодого філолога, що відбулося 17 квітня 2013 року на базі Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. Тема заняття «Сходинки творчої майстерності.
17 квіт. 2013

Підготовка до « Літо – 2013»

17 квітня 2013 року заступник голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. провела розширену нараду з питання організації проведення оздоровчої кампанії в районі в 2013 році. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищний, сільські голови, голови профспілкових комітетів організацій, підприємств, установ району, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, керівник оздоровчого комплексу «Лісова пісня» - Джига В.П.
16 квіт. 2013

В Країні Сонячних Зайчиків

Учасників семінару зустрічала директор НВК Грузін Тетяна Борисівна. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бузько Наталя Вікторівна ознайомила всіх з планом роботи семінару. Увазі вчителів району було запропоновано презентацію закладу і дитячого самоврядування "Країна Сонячних Зайчиків", мета якого: об'єднати малят дитячого садка та учнів молодших класів навколо КТС, проектів, навчально-виховних заходів; розширювати кругозір дітей; вивчати природу рідного краю, розвивати здібності; виховувати милосердя, бережливе ставлення до природи, шанобливе ставлення до праці. По закінченню презентації учасники семінару перейшли до першого класу на урок з навчання грамоти (читання), який зі своїми учнями провела Веретеніна Олена Вікторівна.
16 квіт. 2013

«День Православ’я»

16 квітня 2013 року в приміщенні Маловисківського ПТУ №16 молодіжним відділом Кіровоградської єпархії Української Православної церкви за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Руденка О.А., завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Похили Р.І., заступника голови міської ради Постолюк Л.А. проведено церковно-громадську акцію «День Православ’я» спрямовану на ознайомлення дітей і підлітків з культурою і звичаями українського народу в традиціях Православної Церкви.
10 квіт. 2013

Семінар-практикум вчителів математики та інформатики

10 квітня 2013 року на базі Кіровської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор школи В.А.Туніченко) відбувся семінар-практикум вчителів математики та інформатики району. Тема семінару: «Використання методу навчальних проектів, як шлях до набуття учнями освітніх компетенцій».