Засідання школи молодого філолога

17 квіт. 2013
Молоді вчителі, доки ваші серця пломеніють, Поки ви не заснули у власнім м’якенькім кубельці, Поспішайте до школи, де вітер романтики віє, Де замріяні мальви всміхаються ніжно веселці. Ці слова стали лейтмотивом другого засідання школи молодого філолога, що відбулося 17 квітня 2013 року на базі Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. Тема заняття «Сходинки творчої майстерності.

Молоді вчителі, доки ваші серця пломеніють,

Поки ви не заснули у власнім м’якенькім кубельці,

Поспішайте до школи, де вітер романтики віє,

Де замріяні мальви всміхаються ніжно веселці.

Ці слова стали лейтмотивом другого засідання школи молодого філолога, що відбулося 17 квітня 2013 року на базі Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст. Тема заняття «Сходинки творчої майстерності. Успіхи в роботі вчителя-початківця. Шкільний урок: як ефективно навчати кожного».  Мета заходу – формування вміння застосовувати активні форми і методи організації роботи на уроці. В рамках запланованого засідання молодих педагогів ознайомлено зі складом та системою роботи шкільного методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу, вимогами до сучасного уроку, проведено практикум з написання конспекту уроку, відвідано позакласний захід «Любов і пам'ять незабутні…» (життя та творчість Тараса Шевченка), урок української літератури у 6 класі на тему «Характеристика образів Сергія та Митька за повістю Ярослава Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера» та урок англійської мови у 4 класі на тему «Пори року. Погода». Молоді учителі української мови та літератури, іноземної мови Плетеноташлицької школи Унраїн.І.В., Довга Ю.П. та Яркова А.С. довели, що школа для них місце, де реалізовуються творчі ідеї та плани.