«День Православ’я»

16 квіт. 2013
16 квітня 2013 року в приміщенні Маловисківського ПТУ №16 молодіжним відділом Кіровоградської єпархії Української Православної церкви за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Руденка О.А., завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Похили Р.І., заступника голови міської ради Постолюк Л.А. проведено церковно-громадську акцію «День Православ’я» спрямовану на ознайомлення дітей і підлітків з культурою і звичаями українського народу в традиціях Православної Церкви.

В ході проведеної акції священнослужителями для учнів Маловисківських загальноосвітніх навчальних закладів прочитано лекцію «Від Великого посту до Пасхи» та «Молодь у Церкві», яка пройшла у вигляді бесіди-спілкування. Молодь міста мала змогу оглянути виставкові експонати церковного начиння та одягу, ознайомитись з церковними обрядами хрещення та вінчання. Всіх присутніх освячено святою водою.

На завершення квартет кліриків Кафедрального собору Різдва Божої Матері виконав декілька традиційних Православних піснеспівів.

Керівництвом району та міста висловлено слова щирої вдячності представникам Кіровоградської єпархії Української Православної церкви за вагомий вклад у виховання підростаючого покоління.